Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
31.08.2019
2.399
Aksaray Oto Çekici

Aksaray Oto Çekici

Aksaray çekici firması olarak kaliteli ve güvenli bir şekilde araç çekici hizmeti veriyoruz. Hiç beklemediğiniz bir anda aracınız bozulabilir ya da bir kaza geçirebilirsiniz. En kötü ihtimal aracınızın kilit sistemi bozulmuştur ve dışarıda kalmış olabilirsiniz. Bu durumlarda Aksaray’da çekici firmamızı arayabilir ve bizden çekici hizmeti alabilirsiniz. Firmamızdan çekici hizmeti alabilmek için bizi aramanız ya da Whatsapp üzerinden bir konum atmanız bizim için yeterli. Ondan sonrası artık bize ait, bize güvenebilirsiniz. 

Vakit çabuk ilerliyor ve biz de zamana meydan okuyoruz. Bizi aradıktan 15 dakika sonrasında aracınızı çekici aracımıza yüklüyor ve aracın nereye gitmesi gerekiyorsa götürüyor. Başınıza ne gelirse gelsin aracıızı bize emanet edebilirsiniz. Ona hiçbir zarar vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü araçlarınızın bizim için bir elmas kadar kıymetli ve en önemlisi ise sizin memnuniyetizdir. 

 

Ağaçören Kurtarıcı 

Aksaray’da hizmet veren firmamızın farklı ilçelerde de şubeleri bulunuyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren çekicilerimiz yanınıza jet hızıyla gelerek olduğunuz durumdan sizleri kurtarıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Bu nedenle yüksek kalite ve düşük fiyat standardına uyarak hizmet veriyoruz. Ağaören çekici fiyatları gerçekten çok değişik çünkü altta yatan pek çok kriter bulunuyor. 

Aracın büyüklüğü, araç sayısı, gece gündüz tarifesi ve aracın o anki durumu sizlere vereceğiniz çekici fiyatlarını yakından etkilemektedir. Aracınız otobüs ise otomobile göre daha fazla ücret alıyoruz. Çoklu araç çekicilerimiz de daha maliyetli olmakla beraber gece tarifelerimizde de fiyat farkı alıyoruz. Ücreti ne olursa olsun sizlere kaliteli hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. 

 

Gülağaç Araç Kurtarıcı

Gülağaç araç çekici firması olarak sizlere gece gündüz hizmet veriyoruz. Firmamız 7/24 açık olup Whatsapp destek hattımız da her saat sizlere açıktır. Bizleri dilediğiniz saatte arayabilir ve hem hizmetlerimiz hakkında bilgi hem de çekici hizmeti alabilirsiniz. Firmamızdaki çekici elemanlar adresiniz nerede olursa olsun en kısa sürede yanınıza geliyorlar ve sizlere en iyisinden çekici hizmeti veriyorlar. 

Her türlü araca hizmet veren firma sayısı nadirdir ve bizler de bu firmalar arasında yer alıyoruz. Sadece küçük boy araçlarda değil otobüs, minibüs ve kamyon gibi araçlarınızda da sizlerden hizmetimizi eksik etmiyoruz. 

 

Güzelyurt Araba Çekme

Güzelyurt araç çekici numarası firmamızın web sitesinde kayıtlıdır. Bizlerden hizmet alacağınız zaman web sitemize girerek irtibat numaramızı öğrenebilirsiniz. Bu numaradan çekiciye ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayabilir ve konumunuzu atarak bizden hizmet alabilirsiniz. Bizleri aradığınız zaman sizden bir konum isteyeceğiz ve attığınız konuma en yakın çekicimiz kimse onu göndereceğiz. 

Sonrasında aracınızı vinçlerimiz ile çekici aracımıza yükleyecek ve nereye götürmek istiyorsanız götüreceğiz. 7/24 hizmet almak ve güler yüzlü elemanlar ile görüşmek istiyorsanız mutlaka firmamızı tercih etmelisiniz. Bizim gibi kaliteli hizmet veren çekici firmasını başka hiçbir yerde bulamazsınız. Aksaray’da tek güvenilir ve işini olması gerektiği gibi büyük bir ustalıkla yapan tek firma biziz. 

 

Ortaköy 7/24 Yol Yardım 

Ortaköy 7/24 Araç Çekici firması olarak gecenin bir vakti de olsa, sabahın köründe de olsa sizlere her daim hizmet vermeye açığız. Özellikle gece vakti bir başınıza arabanın arızası ile uğraşmayın, firmamızı arayın aracınızı en yakın sanayi sitesine götürelim veya evinizin önüne getirelim. Aksaray ilinde kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız mutlaka firmamızı aramalısınız. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmaz değerler arasında yer alıyor. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.