Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
27.08.2019
2.371
Ayaş Oto Çekici

Ayaş Oto Çekici

Ayaş oto kurtarıcı firması olarak Ankara’nın Ayaş ilçesinde oto çekici hizmeti veriyoruz. Yıllardır bu sektörde çalıştığımız için neyin nasıl olması gerektiğinin bilincindeyiz ve sizleri neyin memnun edebileceğinizi çok iyi biliyoruz. Ankara eğimli yollara ve bolca virajlara sahip bir şehirdir. Yabancı veya acemi şoförlerin kaza yapması çok muhtemeldir. Bizler de bu durumda size Ayaş en yakın oto çekici elemanımızı gönderiyoruz. 

 

Akkaya Mahallesi Oto Kurtarma

Akkaya araç kurtarıcı firması olarak sizlere nerede olursanız olun acil destek hizmeti veriyoruz. Özellikle kaza yaptıysanız ya da çok yanlış bir yerde aracınız bozulduysa 10 dakika içinde yanınıza gelip aracınızı da sizi de olduğunuz konumdan kurtarıyoruz. Bunu hızlı bir şekilde yapmamız için bizi aradıktan sonra Whatsapp üzerinden bize konum göndermelisiniz. 

Araba bir makinadır ne zaman ne çıkaracağı belli olmaz. Siz ne kadar tedbirli davransanız da olmadık bir anda arıza çıkarabilir. En basit örneği lastik patlayabilir, yolda giderken acemi şoförün biri size çarpabilir, arabanın kilidi tutulabilir veya hiçbir şey olmasa bile aracınızı nakil ettirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ilk olarak bizi aramalısınız. 

 

Bayat Mahallesi Araç Çekici

Bayat yol destek firması olarak Ayaş’ın Bayat ilçesinde oto çekici hizmeti veriyoruz. Sizleri düştüğünüz durumdan kurtarabilmek için elimizi çabuk tutuyoruz. Issız bir arazide de olsanız, otobanda da olsanız konum attığınız takdirde sizi bulup aracınızı olduğu yerden kaldırıp nereye gidilmesi gerekiyorsa oraya gidiyoruz. 

Güvenli ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti geliyor. Sizin can güvenliğiniz ve gözünüz gibi baktığınız aracınız bizim için çok önemli. Bunun bilincinde olduğumuzu unutmamanızı umuyoruz. 

 

Cuma Mahallesi Araç Kurtarma

Cuma yol yardım firması olarak 7/24 araç çekici hizmeti veriyoruz. Günün herhangi bir saatinde aracınız beklenmedik bir arıza ya da kaza yaptığında bizi arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra sizlerden Whatsapp hattından konum atmanızı isteyeceğiz. Bize konum attığınız takdirde en fazla 10 dakika içinde size en yakın çekici elemanımızı göndereceğiz. Kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Altındağ Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.