Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
27.08.2019
2.387
Bala Oto Çekici

Bala Oto Çekici

Bala oto kurtarma firması olarak aracınız ile yaşadığınız herhangi bir problemde yanınızdayız. Aracınız son model bile olsa beklenmedik bir anda arıza çıkarabilir. Hiçbir şey olmasa bile aniden kaza yapabilirsiniz. Bu kazanın boyutu büyük de olabilir küçük de olabilir. Lastiğiniz patlayabilir ya da aracınızın kilit sistemi bozulabilir. Bu durumlarda Bala yol destek hizmeti vererek sizleri bulunduğunuz konumdan kurtarıyoruz. 

 

Arazlı Mahallesi Oto Kurtarıcı 

Arazlı araç çekici firması olarak Ankara’nın Bala ilçesinde bulunan Arazlı Mahallesi’nde oto çekici hizmeti veriyoruz. Aracınızın büyüklüğü, arızalı araç sayısı, aracın yaşadığı durum veya mekânınız bizim için hiç önemli değil. Aracınız minibüs, otobüs, kamyon, otomobil, motor bisiklet veya her ne olursa olsun her türlü aracı kaldırabilecek çekicilerimiz bulunuyor. 

Çekici araçlarımız birden fazla aracı kaldırabilecek kapasitede oluyor. Aynı anda 5 tane araç da bozulsa hepsini gideceği yere götürebiliyoruz. Dağlık bir bölgede de olsanız, mahalle arasında da olsanız size en yakın çekici elemanımızı gönderebiliyoruz. 

 

Akkoyunlu Mahallesi Yol Yardım

Akkoyunlu 7/24 yol yardım firması olarak belirttiğimiz gibi günün her saatinde sizlere hizmet veriyoruz. Gecenin üçünde de arasanız, sabahın onunda da arasanız her daim yanınızda olduğumuzu unutmayın. Zaman ve mekân kavramı bizim için geçerli değil. Birçok firma belli saatler içerisinde hizmet verirken biz her zaman sizin yanınızdayız. 

Pek çok firma kazanç sağlamak için çalışırken biz müşterilerimizi memnun etmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bizim için paradan daha çok müşterilerimizin saygınlığı önemli. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız bizim için çok özel. Bu nedenlerle uygun fiyatlarla yüksek kaliteli iş yapıyoruz. 

 

Beynam Mahallesi 7/24 Araç Çekici

Beynam araç çekici hizmeti veren firmamız Bala ilçesinin Beynam Mahallesi’nde bulunuyor. Ancak bu demek değil ki sadece bu mahalledeki vatandaşlara hizmet veriyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun sizin yardımınıza koşacak bir çekicimiz bulunuyor. Her biri de işini severek yapıyor ve hepsi de güler yüzlü. Siz de bizden yol yardım hizmeti almak istiyorsanız telefon numaramızı arayabilir ya da Whatsapp destek hattımıza konum bırakabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Ayaş Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.