Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
27.08.2019
2.249
Bayburt Oto Çekici

Bayburt Oto Çekici

Bayburt oto kurtarma firması olarak müşterilerimize her daim hizmet vermeye açığız. Yolda kalmış olabilirsiniz, aracınız beklenmedik bir anda arıza verebilir veya kaza yapmış olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey firmamızı arayıp yerinizi ve hasar durumunuzu anlatmak olacaktır. Bizler de talebinize karşılık sizlere Bayburt en yakın oto çekici elemanımızı göndererek bulunduğunuz durumdan sizi kurtarıyoruz. 

Bayburt’un en bilindik çekici firmaları arasında yer alıyoruz ve sizleri daha da memnun edebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Lafın gelişi değil, gerçekten de 7/24 araç çekici hizmeti veriyoruz. Sizlerin bize güvenebilmesi için gerek zamanında hizmet gerekse uygun fiyat ile yüksek kalite hizmet vererek aracınızı gitmesi gerektiği yere götürüyoruz. Tabi sizi de yalnız bırakmıyoruz, sizi de aracınızın gittiği yere getiriyoruz. 

 

Merkez Oto Kurtarıcı

Merkez çekiciler firması olarak kısa süre içinde büyük hizmet veriyoruz. Zaman firmamız için gerçekten çok değerli bir kavram. Ne kadar elimizi çabuk tutarsak o kadar iyi destek olmuş oluruz. Adeta bir araba ambulansı gibi yanınızdayız ve sizlere iyi hizmet verebilmek adına sürekli çalışıyoruz. Aracınızın başına her ne gelmiş olursa olsun bizler profesyonel araçlarımız ile onu kurtarmayı başarıyoruz. 

Bu kadar büyük başarılar göstermemizde elbette tecrübeli elemanlarımızın da etkisi var. Hem çekicilerimiz hem de Whatsapp destek hattında bulunan sekreterlerimizin her biri güler yüzlü ve anlayışlı insanlar. Ne sorarsanız sorun bıkmadan usanmadan cevap veriyorlar ve merak ettiğiniz her soruya cevap bulabiliyorlar. Tecrübeli elemanlarımız sayesinde tüm müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten en kadar da mutlu. 

 

Aydıntepe Yol Destek

Aydıntepe Yol Yardım firması olarak her türlü araca çekici hizmeti veriyoruz. Otomobil de olsa, otobüs minibüs de olsa oto çekici araçlarımız ile derhal konum attığınız yere gelerek aracınıza tek bir hasar bile vermeden olduğu yerden kurtarıyoruz. Bunu yaparken vinç araçlarımızı aracınızın tekerleklerine kanca ile takarak çekici araçlarımıza yüklüyoruz. Sonrasında eve gitmesi gerekiyorsa eve, sanayiye gitmesi gerekiyorsa sanayiye götürüyoruz. 

Çok feci bir şekilde kaza yapsanız da, aracınızın tekerleği patlasa da, oto kilit sistemi bozulsa da, aracınız sapasağlam olup nakil ettirmek istiyorsanız ve aracınızın bulunduğu yerden kaldırılması gerekiyorsa bu durumda Bayburt’un Aydıntepe ilçesinde bulunan oto çekici hizmetini alabilir ve firmamızla her türlü sorunuz için irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde sorularınızı cevaplayacağımızdan ve en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. 

 

Demirözü Araba Çekici

Demirözü yol destek firması olarak yolda kaldığınız her an yanınızdayız. Aracınıza sadece oto kurtarma hizmeti değil aynı zamanda patlak lastik değiştirme, oto kilit açma, vinç ile kaldırma, araç nakil ve araç bakım onarım hizmeti veriyoruz. Özellikle lastik değiştirme çok sık karşılaştığımız bir problemdir. Yokuşlu yollarda acemi şoförler hızlı gittiği için ya da aracın teknik aksamından dolayı lastik patlayabilir. Bizler de bulunduğunuz yere gelerek aracınızın lastiğini değiştiriyoruz. 

Uzak bir yere gidecek olabilirsiniz. Bu durumda firmamızı ararsanız aracınızı olduğunuz yere getirebilirsiniz. Üstelik hiç zahmet etmeden ve gayette uygun fiyatlarda araç çekici hizmeti alabiliyorsunuz. Fiyatlarımız sizi zorlamayacak düzeydedir ve kredi kartı da firmamızda geçerlidir. Sizler de ödeme konusunda hiçbir zorluk yaşamadan firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Sizler ne durumda olursanız olun, nerede olursanız olun ve saat kaç olursa olsun sizlere her daim hizmet ediyoruz. Bayburt’un en ücra köşesinde de olsanız hatta gece yarısı bile yolsa kalsanız firmamız sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunacaktır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.