Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Beypazarı Oto Çekici

27.08.2019
2.209
Beypazarı Oto Çekici

Beypazarı Oto Çekici

Beypazarı oto kurtarma firması olarak Ankara’nın Beypazarı ilçesinde oto çekici hizmeti veriyoruz. Aracınız her ne kadar iyi olsa da bazen beklenmedik bir anda kaza yapabilirsiniz, lastiğiniz patlayabilir, aracınız arıza yapabilir ya da aracınızın kilidi bozulabilir. Bu durumlarda firmamızı ararsanız beklenmedik bir şekilde başınıza gelen durumdan sizi kurtarabilirsiniz. Beypazarı çekici elemanlarımız sayesinde bu işlem oldukça kısa sürüyor. 

 

Acısu Mahallesi Araç Kurtarma

Acısu araç çekici firmamız sizler için hizmete daima açık. Çekici elemanlarımız gece gündüz nedir bilmeden konumunuz neredeyse gelip sizi oradan alıyorlar. Sonrasında isterseniz evinize, isterseniz sanayiye isterseniz başka bir yere sizi götürebiliyorlar. Eğer aracınızın lastiği patladıysa gelip şişiriyoruz, aracınızın kilidi bozulduysa özel açacak aletlerimiz ile gelip açıyoruz. Bunlar bizim için rutin işlemler olduğu için size vakit kaybettirmiyoruz. 

 

Akçalı Mahallesi Kurtarıcı

Akçalı çekiciler firması olarak sizlere Ankara’nın Beypazarı ilçesinin Akçalı mahallesinde hizmet veriyoruz. Aracınızla ilgili problem yaşadığınız yer Ankara’nın neresinde olursa olsun sizlerden hizmetimizi eksik etmiyoruz. İşimizi severek yaptığımız için gece yarısı bile arasanız güler yüzle ve pratik bir şekilde yanınıza gelip kısa sürede sizi kurtarıyoruz. 

Elemanlarımız da işini severek yaptıkları için yıllardır bu sektörde tecrübe kazandılar. Tecrübeli oldukları için de aracınıza hiçbir şekilde zarar vermeden çekici araçlarına yüklüyorlar ve sizler de hem vaktinizden hem paranızdan kazanmış oluyorsunuz. Eğer sıkıntı yaşadığınız aracın boyutu büyükse bile sorun etmeyin. Altınızdaki araç kamyon bile olsa çekici araçlarımız bir çaresine bakıyor. Emin olmanız gereken tek şey sizi asla mağdur etmeyeceğimiz. 

 

Başağaç Mahallesi Araç Çekme Fiyatları 

Başağaç araç çekici fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösterir. Araç sayısı, aracın modeli, aracın durumu ve gece-gündüz tarifesi fiyatlarımı etkilemektedir. Çekici hizmetimizin fiyatları araç sayısına göre belirlenir. Birden fazla araç varsa fiyat artış gösterir. Aracınız kamyonsa otomobilden daha maliyetli olmaktadır. Kazalı bir aracı kurtarmak da lastik şişirmekten daha maliyetlidir. Gece tarifesi de fiyat farkını belirler. 

Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da Whatsapp destek hattımıza mesaj atabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Bala Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.