Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
29.08.2019
2.289
Bingöl Oto Çekici

Bingöl Oto Çekici

Oto çekici hizmetimiz ile öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Hizmetimize ihtiyaç duymanız halinde bulunduğunuz yere en yakın olan ekibimizi size yönlendirerek kısa bir sürede işleminizi yerine getiriyoruz. Bingöl’de çekici olarak uzman kişiler ile çalışmaktayız. Hem iletişim açısından hem de destek açısından en iyi hizmeti sunmaktayız. Bingöl 7/24 yol yardım ile her an yardıma hazır durumda bekliyoruz. Sizlere asistan hizmeti de sunarak tecrübeli kadromuz ile mağdur olmanızı engelliyoruz. Sunmakta olduğumuz hizmet ile hem en ekonomik hem profesyonel hem de hızlı bir hizmet almanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik sizlere kredi kartı ile ödeme yapma kolaylığını da sunarak herhangi bir şeyi sorun etmenizi engelliyoruz. 

 

Adaklı Kurtarıcı

Kurtarıcı hizmeti ile aracınızın sizin kontrolünüz dışında kalması durumunda, gitmesi gereken yere iletilmesi durumunu üstleniyoruz. Adaklı çekici hizmeti vererek sadece aracınızı bir yerden başka bir yere taşımıyoruz. Sizin istediğiniz bir yere en güvenli şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. İşimizi büyük bir titizlik ile yerine getiriyoruz. Çünkü aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Hatta bazı durumlarda aracınızın sizin için hayati bir önem taşıdığını biliyoruz. Bu nedenle de işi en kısa sürede ve herhangi bir hasar almadan taşıyoruz. Çünkü yaptığımız işin en önemli taraflarından birisi de budur. Eğer bir kaza geçirilmesi nedeni ile taşıma işlemi yapılıyorsa o zaman aracın daha fazla hasar almadan taşınması gerekir. Bu nedenle doğru bir işçilik, profesyonel bir ekip ve en önemlisi müşteri memnuniyeti konularına atlamadan işimizi yerine getiriyoruz. 

 

Genç Oto Kurtarma

Oto kurtarma, hareket halinde bulunmayan bir aracın bir yerden başka bir yere taşınması işlemine verilen isimdir. Genç araba çekme işlemi genel olarak arabanın kaza yapması, arızalanması gibi sebepler nedeni ile hareket edememesinden aracın taşınması için başka bir araca ihtiyaç duyulmasından kaynaklanan bir durumdur. Çekicilerin kendilerine özel olarak bulunan mekanizmaları bulunur. Bazı çekici araçlarımızda hidrolik sistem bulunur. Bu hidrolik sistemimiz sayesinde araba kaldırılarak taşır. Ancak bazı araçlarımızda elektrikli sisteme sahip olup o şekilde çalışır. Çekicilerimizin her biri farklı bir kasa sistemine sahiptir. Kasaları farklı olan araçlarımız; kayar kasalı, sabit kasalı, ahtapot şeklinde farklılık gösteren araçlarımızdır. 

 

Karlıova Yol Destek 

Yol destek hizmetimiz ile ihtiyacınızın olduğu her zaman da yanınızda bulunur. Yol destek hizmetlerinin içerisine akünün bitmesi, yakıtın bitmesi şeklindeki durumların bize ulaşmanız durumunda size yönlendirdiğimiz aracımız ile beraber sorununuzu gidererek bulunduğunuz yerden yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Karlıova oto kurtarıcı aracınızın herhangi bir nedenden dolayı yolda kalması durumunda aracınızın servise çekilmesini sağlar. Bu sayede aracınızı ne yapacağınız hakkında düşünmenize gerek kalmaz. Aynı zaman aracınızın anahtarını kaybetmeniz durumunda da çilingir hizmeti ile beraber aracınızın kapılarını açarak yolunuza devam etmenizi sağlar. Arızanızın giderilememesi ve serviste onarılması gerekmesi durumunda sizin otelde konaklamanızı ve seyahatinize devam etmenize yardımcı olur. 

 

Yayladere Oto Çekici Ücretleri

Yolda kalmanın yanı sıra çekici hizmeti alarak fazladan masraf yapmakta kişileri en fazla korkutan durumlardan birisidir. Yayladere araç çekici fiyatları her zaman merak edilen ve büyük sorun olan bir durumdur. Ancak firmamız sizin bu konuda da destekçiniz olur. Çekici ücretlerini uygun fiyatlar ile yerine getirerek sizi mağdur olmaktan kurtarır. Üstelik oldukça uygun bir fiyata en iyi hizmeti de sunmaya devam eder. Bu sayede hem yolunuza devam eder hem de fazladan herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan işinizi yerine getirirsiniz. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.