Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
30.08.2019
2.386
Bitlis Oto Çekici

Bitlis Oto Çekici

Çekici hizmeti sizin yardım talep etmeniz durumunda size yardımcı olur. Firmamız aracınızı sizin istediğiniz bir servise aracınızı teslim eder. Aracınızın taşınarak servise teslim işleminin gerçekleştirilmesi ile birlikte görevimiz sona erer. Bitlis araç kurtarıcı hizmetinin alınması için illa ki kaza olmasına gerek yoktur. Aracınızın hareket edemeyecek şekilde olması ya da bir arızasının bulunması durumunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Bitlis çekici hizmetimizden faydalanmanız için aracın hareket etmemesi gerekir. Çekici hizmetimizi oldukça uygun bir şekilde yerine getirmekteyiz. Aynı zaman da verdiğimiz hizmetlerin arasında yol yardımımız da bulunur. Yol yardımımız sayesinde aracınızın akaryakıtın bitmesi durumunda aracınızın akaryakıtını tamamlayarak yola devam etmenize yardımcı olur. 

 

Adilcevaz Çekici

Çekici hizmetimiz ile her türlü aracın çekme işlemini yerine getirmekteyiz. Firmamızın sunmakta olduğu Adilcevaz araba çekme hizmetimiz içerisinde herhangi bir araba ayrımı yapılmaz. Firmamız içerisinde her araca uygun olan bir çekici bulunur. Bu nedenle de her araca en uygun ve en doğru hizmeti sunmaktayız. Otomobiller, motosikletler, kamyonlar, otobüsler ve tırlar firmamız tarafından çekilebilir. Çekilecek olan aracınıza uygun olan çekiciler de farklı isimleri alırlar. Çekici araçlarımızın aldığı bu isimler araçların vinçlerine göre konulmuş olan isimlerdir. Çünkü her aracın çekimi için farklı bir vinç tercihinde bulunmak gerekir. 

 

Ahlat Araç Çekici Hizmeti

Sunmakta olduğumuz çekici hizmetimiz sayesinde gönül rahatlığı ile yolculuk yapma imkânına sahip olursunuz. Kişilerin amatör bir şekilde araç çekmek hem sizin hem de aracınızın tehlikeye girmesine neden olur. Bu da aracınızda bulunan sorunların büyümesine neden olur. Ahlat araç kurtarma hizmetimiz ile aracınızı taşıtmanız durumunda daha güvenli bir taşıma hizmeti sunmuş olursunuz. En güvenli şekilde hizmeti sunmaktayız.  Hizmetimiz sayesinde aracınızın zarar görme olasılığının en aza inmesine neden olur. Çekici hizmetimiz ile bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşıyoruz. Bu sayede yaşayacak olduğunuz zaman kaygınız da sona ermiş oluyor. Ulaşım ile ilgili bir kaygı duymanıza gerek kalmıyor. 

 

Hizan Yol Destek

Yol destek hizmetimiz ile aracınızda yaşanan küçük sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Yol destek hizmetimiz içerisinde; aracınızın mazotunun bitmesi, tekerinizin patlaması, arabanızın hararet yapması şeklinde küçük ancak aracınızın hareket etmesine engel olan nedenlerin uzman ekibimiz ile bulunduğunuz yerden çözülerek yolunuza devam etmenizi sağlayan durumlardır. Hizan 7/24 araç çekici hizmetimiz ile ihtiyacınızın olduğu her durumda sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Bize ulaşmanız ve sorununuzu bildirmeniz durumunda sizlere en yakın olan servis aracımızı yönlendiriyoruz. Ardından sorununuzu uzman ekiplerimiz ile birlikte çözerek sizin yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede hem mağdur olmuyorsunuz hem de gideceğiniz yere zamanında yetişme imkânına sahip oluyorsunuz. 

 

Tatvan Oto Çekici Ücretleri

Oto çekici ücretlerimiz öncelikle sizi meraklandırmasın ve korkutmasın. Çünkü sizlere en iyi hizmeti sunarken aynı zaman da sizlere en uygun maliyetli hizmeti de sunuyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Tatvan en yakın oto çekici yönlendirmesini gerçekleştirerek hemen yardımınıza geliyoruz. Ücreti belirleyen ilk durumumuz hangi çekme aracının kullanılacağıdır. Çünkü araçların büyüklüğüne göre ücrette de değişiklik meydana gelir. Ücretimizi belirleyen durumlardan bir diğeri de aracın bulunduğu kilometredir. Çünkü mesafede çoğalma meydana geldikçe ücrette de değişiklik meydana gelir. Bu durumlar göz önünde bulundurularak sizlerden bir ücret istenir. Bunların dışında sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Üstelik sizlere sunmakta olduğumuz ücretlerimizde oldukça uygun fiyatlı olarak yerine getirilen ücretler arasında yer alır. Firmamızı aramanız durumunda ücret konusunda bir korku yaşamanıza gerek bulunmaz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.