Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
31.08.2019
2.279
Bolu Oto Çekici

Bolu Oto Çekici

Oto çekici hizmetimiz ile birlikte sizlerin yolda kalmanıza neden olan her türlü sorunu ortadan kaldırarak yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Bolu çekiciler aracınızın kaza yapması, arızalanması ya da başka herhangi bir sebep ile yolda kalması durumunda aracınızın servise götürülmesi işlemini üstlenir. Aracınızın yolda yakıtının bitmesi durumunda aracınızın en yakın istasyona ulaştırılması durumunu üstlenir. Lastiğinizin patlaması durumunda lastik değiştirme işlemini üstlenir. Aracınızın açılıp kapanması sorunlarını ya da aracınızın anahtarı ile ilgili yaşadığınız sorunlar için aracınızın bir çilingire götürülerek sorununun çözülmesini sağlıyoruz. Kısacası sizlere Bolu 7/24 yol yardım hizmeti sunarak her zaman yolunuza devam etmenize yardımcı oluyoruz. 

 

Dörtdivan Araç Çekici

Çatallı araç çekici aracımız ile sizlerin hızlı ve güvenli bir şekilde aracınızın çekilmesini sağlıyoruz. Aracımız ile çekilecek olan aracınızın hem sağına hem de sol kısmına geçerek ve aracınızın alt kısmına yerleştirmiş olduğumuz iki adet uzun platformumuz sayesinde aracınızın kaldırma kasasına yerleştirilme işlemini yerine getiriyoruz. Bu işlem sayesinde aracınız hızlı ve herhangi bir hasar görmeden kasaya yerleştirilmiş oluyor. Aracınızın yerleştirilme işleminin sona ermesinin ardından uzman ekiplerimiz sayesinde aracınızı gideceği yere en doğru şekilde taşıyoruz. Bu sayede aracınızın başka herhangi bir zarar görme durumu olmuyor. Bu işlemleri yerine getirmemiz için yapmanız gereken tek olay araba Dörtdivan çekici numarası ile bize ulaşmanız ve yerinizi bildirmeniz olur. 

 

Gerede Oto Kurtarma

Etrafınızda sıklıkla gördüğünüz tepeden çekme aracımız ile araçların tepeden kavranması işlemini yerine getiriyoruz. Bu aracımız genellikle belediyenin ve polisin kullandığı bir araçtır. Çekme işleminin yapılacağı aracın tekerleklerine çatallar bağlanarak aracın kasasına koyma işlemi yerine getirilir. Kullanılmakta olan bu aracımızın diğer çekici araçlardan farkı ön tekerleklerin yüklenmesi durumunda iki aracı birden taşıyabiliyor olmasıdır. Bu nedenle de bu çekme aracımız Gerede yol destek hizmetimiz olan araçların çekilme işlemlerinde de kullanılır. Hatalı olan araçların çekilmesi işleminde de sıklıkla kullanılan araçlardan birisidir. 

 

Göynük Oto Çekici Ücretleri

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda firmamız aracınızın modeline ve aynı zamanda ağırlığına da uygun olarak çekme aracının lastik basıncını ayarlar gerekli olan durumlar da ise lastiğin havasını indirir. Göynük araba çekme işlemi için ihtiyaç duyulması durumunda çekilecek olan aracın bütün yükü boşaltılır. Çekme işlemlerinin yerine getirildiği zamanlar da kişilerin araç etrafında bulunmaması gerekir. Bu firmamız tarafından alınan bir güvenlik önlemidir. Araçlarımızda herhangi bir yangın ihtimaline karşı yangın söndürme cihazları bulundururuz. Araç çekme araçlarımıza kimsenin binmesi doğru değildir. Bu nedenle de bindirilmemektedir. Aracınız ile doğru bilgi vermeniz oldukça önemlidir. Çünkü aracınıza uygun olmayan bir aracın tercih edilerek sonradan başka bir aracın tekrardan gelmesi durumunda ücrette bir yükselme meydana gelir. Bu da bütçenizin zorlanmasına ve maliyetlerinizin artmasına neden olan durumlar arasında yer alır. 

 

Mengen Araç Çekici Hizmeti

Aracınızın herhangi bir sebepten dolayı yolda kalması durumunda yardım isteyecek kişi ararsınız. Aracınızı başka bir araç ile çektirmeniz durumunda ortaya daha büyük sorunlar çıkabilir. Aynı zaman da hasarınızda da bir artış meydana gelebilir. Bu nedenle de aracınızı emin ellere bırakmanız gerekir. Mengen oto kurtarıcı hizmetimiz ile sizin sadece bir telefon uzağınızda bulunuyoruz. Telefon ile yardım istemeniz ve aracınız aynı zaman da bulunduğunuz yer ile ilgili bilgi vermeniz durumunda en kısa sürede yanınıza gelerek aracınızın çekme işlemini yerine getiriyoruz. Üstelik herhangi bir zarar ya da hasarın oluşma durumu olmadan bu işlemi yerine getirmiş oluyoruz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.