Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
02.09.2019
2.371
Bursa Oto Çekici

Bursa Oto Çekici

Çekiciler hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olan araçlardır. Aracın herhangi bir sebepten dolayı hareket edemeyecek bir duruma düşmesi halinde Bursa araç kurtarma yardımınıza ulaşır. Aracınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yapmanız gereken ilk işlem firmamızı arayarak iletişime geçmek olur. Böylece size Bursa en yakın oto çekici yönlendirilerek sorununuzun ortadan kaldırılması sağlanmış olur. Aracınız ile yaşadığınız sorununuzun çözülebilecek bir sorun olması halinde hemen sorununuzu ortadan kaldırarak yolunuza devam etmenizi sağlamaktayız. Sorununuzun daha büyük olması durumunda ise aracınızı alarak en yakında bulunan servise götürüp sorununun ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. 

 

Osmangazi Kurtarıcı

Firmamızın sizlere sunmakta olduğu araç kurtarma hizmetlerinde farklı birçok araç kullanmaktayız. Osmangazi oto çekici hizmetleri verirken araçlarımıza koyduğumuz isimlerimizin her biri çekicilerinden gelen isimlerdir. Çatallı çekici aracımız içerisinde arabaların alt kısmına giren iki adet büyük boy çatal bulunur. Bu aracımızda forktif düzeneği bulunur. Bu düzenek sayesinde aracınızı kaldırarak araç kasasına yerleştirme işlemi yerine getirilir. Araca yükleme işlemi sırasında yolun bulunduğu alana ve araca uygun olan bir tarafa aracın yüklenme işlemi yerine getirilir. Sağ ya da sol kol olması herhangi bir soruna neden olmaz. Aracımızın aynı zaman da kablolu bir de kumandası bulunur. Bu kumanda büyük oranda bir avantaj sağlar. 

 

Nilüfer Araba Çekici

Tepeden çekici aracımız genel olarak trafik polislerinin kullanmakta olduğu bir aracımızdır. Nilüfer 7/24 yol yardım hizmetimiz ile birlikte aracınızın yanlış bulunduğu yerden çekme işlemini yerine getirmekteyiz. Tepeden çekici aracımızın bilinen bir diğer ismi de ahtapot çekici olur. Tepeden inmekte olan dörtlü çatal kısmının tekerleğin bağlanmış olduğu çekilecek aracın kasasına konması işlemini kavrayarak yerine getirilmesi işlemine verilen isimdir. Bu çekici aracımızın arka kısmında yer alan çift tekerlek çekici hizmeti ile birlikte araç içerisinde iki adet aracın taşınması durumu bulunur. Kullanılmakta olan bu çekici aracımız da araç kapılarının açılması gibi bir durumun yapılmasına gerek bulunmaz. Bu nedenle trafik polislerinin en fazla kullandığı araç olur. 

 

Yıldırım En Yakın Oto Çekici

Firmamızın tercih ettiği çekici araçlarımızdan bir tanesi de vinçli kayar platform çekici araçlarımız olur. Yolda kalmış olan aracınızın hareket ettirilebilir bir durum da olması halinde kayar platforma girmesi sağlanır. Yıldırım yol destek hizmeti ile birlikte aracınızın sorununun çözülmesi de oldukça kolay olur. Bu çekiciye aracınızın yüklenmesinin gerekmesi durumunda çekici de yer alan vinç yardımı ile birlikte platforma çekme işlemi yerine getirilir. Bu çekicimizin arka kısmında çift tekerlek yer alır. Çift tekerlek hizmeti ile birlikte iki araçtan fazla aracın taşınabilmesi mümkün olur. Özellikle de birden fazla aracın taşınması gerekmesi durumunda en fazla tercih edilen araçlar arasında yer alır. 

Gemlik Araba Çekici Numarası

Firmamızın kullanmakta olduğu araçlardan birisi de oto transfer çekicisi olur. Gemlik çekici içerisinde hidrolik makarası bulunan bir vinçtir. Makaralı sistemi sayesinde araç damperli platforma çekilerek çekilme işlemi yerine getirilir. Aracın gitmesi gereken yere götürülmesinin ardından araç indirme işlemi sırasında çekicinin damper kısmı kaldırılarak kontrollü bir şekilde makaranın gevşetilmesi işlemi yerine getirilir. Bu uygulama sayesinde aracınız en sağlıklı şekilde taşınır. Araca yüklenmesi işlemi sırasında araca herhangi bir zararın gelmemesi için oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde çalışmalar yerine getirilir. Bu çekme aracı en fazla tercih edilen araçlar arasında yer alır. Bunun nedeni ise çekme işleminin bu araç sayesinde en güvenli şekilde yapılmasından dolayı olur. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.