Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
01.09.2019
2.345
Çanakkale Oto Çekici

Çanakkale Oto Çekici

Hayatımızın her anında araçları kullanıyoruz. Araçlar bizim hayatımızda büyük oranda yardım sağlar. Ancak araçların trafik kazaları nedeni ile ya da araç da bulunan arızalar nedeni ile aracın yolda kalma durumu meydana gelir. Çanakkale kurtarıcı hizmetimizde tam bu esnada devreye girer. Sizin yolda kalmanız durumunda aracınızı başka bir alana taşıyarak tamir işlemlerinin yapılması sağlanır. Çanakkale’de çekici hizmetimiz ile araçlarınızın kurtarılma işlemlerini yerine getiriyoruz. Ekibimizin profesyonel olması nedeni ile sorununuzu en kısa zaman da çözüyoruz. Firmamız sizin aracınıza uygun olan bir aracı tercih ederek aracınızın yolda kalma durumunu en kısa sürede çözüme kavuşturur. 

 

Ayvacık 7/24 Araç Çekici

Yolda kaldığınız zaman herhangi bir paniğe kapılmanıza gerek yok. Çünkü Ayvacık araç kurtarma hizmetimiz ile birlikte her zaman yanınızdayız. Aracınızın yolda kalması halinde saatin kaç olduğunun bir önemi yoktur. Çünkü firmamız her saat ve her gün hizmet vermeye devam eder. Yapmanız gereken tek işlem aracınız yolda kaldığı zaman firmamızı aramaktır. Firmamız öncelikle aracınızın türünü öğrenir. Çünkü araca uygun olan bir çekicinin tercih edilmesi araca herhangi bir zararın gelmesi durumunu en aza indirir. Bu sayede sağlıklı bir taşıma işlemi ile araç teslim edilmesi gereken ya da sizin belirtmiş olduğunuz bir alana bırakılarak işlem sonuçlandırılır. 

 

Biga Oto Kurtarma

Aracınızın ne zaman ve neden yolda kalacağı kesinlikle belli olmaz. Biga 7/24 yol yardım hizmetimiz ile her an size hizmet vermekteyiz. Firmamıza ulaşarak yol destek hizmeti alma ya da çilingir isteme durumunuz olabilir. Firmamız size en yakın olan aracı size yönlendirir. Ancak aracınıza uygun olan bir aracı yönlendirerek sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşturulması sağlanır. Aracın kısa bir süre içerisinde bulunduğunuz yere gelmesinin ardından sağlıklı bir şekilde çekiciye yüklenmesi işlemi yapılır. Aracın en doğru şekilde çekilme işleminin tamamlanmasının ardından aracınızın fotoğraflarının çekilmesi ve güvenli bir alana taşınması işlemi firmamız tarafından yerine getirilir. Bu sayede sizin zaman kaybetmeniz ya da mağdur kalma durumunuz ortadan kaldırılmış olur. 

 

Çan Araç Çekici Hizmeti

Kişiler çekici hizmetinden ya da kurtarıcı hizmetinden ne zaman faydalanabileceklerini karıştırırlar. Aracınızın herhangi bir nedenden dolayı yolda kalması durumunda Çan çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aracınızın lastiğinin patlaması ya da lastik ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kurtarıcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aracınız ile kaza yapmanız durumunda çekici hizmetimizden yararlanarak aracınızı servise taşıma hizmetini yerine getiriyoruz. Aracınızın yakıtının bitmesi durumunda ya da aracınızın marşının bozulması durumunda kurtarıcı ekibimizi sizlere yönlendirerek sorununuzun en kısa zamanda çözülmesini ve yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede planlarınızda da herhangi bir aksama durumu meydana gelmeden gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşma durumunuz meydana geliyor. 

Ezine Yol Destek

Birçoğunuz aracınızın tekerinin patlaması durumunda teker değiştirmeyi bilmiyorsunuz. Bu durum da destek almanız için arayabileceğiniz araç kurtarma hizmetimiz bulunur. Bize ulaşmanız halinde size en yakın olan servisimizi yönlendiriyoruz. Aracınızın tekerini değiştirerek sizin yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Aynı zaman da aracınızın benzininin bitmesi halinde de aracınızı en yakın benzin istasyonuna götürerek oradan benzininizi alarak gideceğiniz yere gitmeniz sağlanıyor. Aracınızın sorununun büyük olması halinde ise aracınızı çekici aracımıza yükleyerek sizin istediğiniz ya da bizim bildiğimiz bir servise götürüyoruz. Bu sırada gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerimizi en kısa sürede ve en güvenli şekilde yerine getiriyoruz. Bu sayede sorununuzu gidererek her zaman size hizmet vermeye ve yardımcı olmaya devam ediyoruz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.