Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Çankaya Oto Çekici

28.08.2019
2.493
Çankaya Oto Çekici

Çankaya Oto Çekici

Çankaya oto kurtarma firması olarak Ankara’nın Çankaya ilçesinde kaliteli ve güvenli bir şekilde oto çekici hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti verirken tek bir hizmetle sınırlı kalmıyor daha pek çok hizmeti de beraberinde veriyoruz. Vermiş olduğumuz bazı Çankaya çekici hizmetleri aşağıdaki gibidir;

  • Araç kaldırma
  • Araç çekme
  • Araç nakil
  • Oto kilit çilingir
  • Oto lastik şişirme 
  • Vinçle kaldırma 
  • Forklift ile çekici

Görüldüğü üzere her türlü araca yönelik çekme ve kaldırma araçlarımız mevcut. Sizler de pratik ve hızlı çekici hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. 

 

Akpınar Mahallesi Kurtarıcı

Akpınar çekiciler firması olarak Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan Akpınar mahallesinde oto çekici hizmeti veriyoruz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çeşitli çekici araçlarımız mevcut. Bu araçlar sayesinde araçlarınızı kaldırabiliyor, vinç ile olduğu yerden yukarı alabiliyor, aracınızın lastiklerini şişirebiliyor, aracınızı gideceği yere nakil edebiliyor, kilidini açabiliyor ve forklift ile küçük araçları taşıyabiliyoruz. 

Gecenin üçünde de arasanız sizlere hizmet vermekten hiç gocunmuyoruz. Firmamız 7/24 açık olduğu için müşterilerimizi asla zor durumda bırakmıyoruz. 

 

Anıttepe Mahallesi Oto Kurtarıcı

Anıttepe araç kurtarıcı firması olarak sizin için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Küçük büyük demeden tüm araçlarınızı olduğu yerden kurtarıyoruz. Minibüs, otobüs, kamyon, motor bisiklet, otomobil ve daha birçok aracı çekici araçlarımıza yükleyerek gitmesi gereken yere götürüyoruz. Bizler önceliği müşteri memnuniyetine verdiğimiz için gerisi boş geliyor. 

Sizler yeter ki memnun kalın, zor durumda kalmayın diye zaman mekan kavramına uymadan kesintisiz hizmet veriyoruz. Aracınızın büyüklüğü her ne olursa olsun, kaç tane araç olursa olsun veya nerede olursanız olun. Dağ başında da olsanız yanınızda olacağımızı unutmayın. Paranız yoksa bile kredi kartı ödeme yolumuz mevcut. Bizler paragöz firmalardan değiliz, bizim önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. 

 

Aşıkpaşa Mahallesi Araç Çekme Fiyatları 

Aşıkpaşa araç çekici fiyatları aracın büyüklüğüne göre, sayısına göre ve gece-gündüz tarifesine göre farklılık gösteriyor. Örneğin kamyon ile otomobil çekici ücreti bir değil, tek araçla üç araç çekiciliği aynı olamaz ve gece tarifesi daha pahalıdır. Firmamızdan destek almak istiyorsanız telefon numaramızı arayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Çamlıdere Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.