Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
02.09.2019
2.555
Çankırı Oto Çekici

Çankırı Oto Çekici

Firmamız yolda kalan tüm araçlar için çekici ve kurtarıcı hizmeti vermektedir. Profesyonel bir kurtarıcı ve çekici ekip ile çalışıyoruz. Çankırı oto kurtarma ekibimizde yer alan elemanlarımızın hepsi gerekli olan bütün evraklara sahip ve doğru ehliyet ile doğru aracı kullanan kişilerdir. Kurtarma hizmetimizin yanı sıra sizlere yardımcı olmak adına Çankırı yol destek hizmetini de sunmaktayız. Her zaman aracınızın çekilmesi gerekmeyebilir. Bazı durumlarda arabanızın arızasının giderilerek yoluna devam etmesi de gerekebilir. Bunu biliyor olmamızdan dolayı size aracınız ile ilgili olan her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.

 

Ilgaz Araba Çekme

Aracınızın yaşayacağınız herhangi bir olay karşısında yolda kalma ihtimali meydana gelebilir. Ilgaz kurtarıcı hizmetimiz ile birlikte araçlarımızın arka kısmında yer alan çiftteker üzerine çeken ya da kızaklı sistem ile araçlarınızın çekme işlemini yerine getirmekteyiz. Aracınıza çekme sırasında herhangi bir zararın gelme durumunu bu yöntem ile en iyi şekilde ertelemekteyiz. Ancak aracınızın firmaya ulaşması ile birlikte kaza ile ilgili detaylı bir bilgi vermeniz gerekir. Bu sayede aracınızın sorunlarının giderilme ihtimali ortaya çıkmış olur. Aksi halde aracınıza doğru yardımın yapılması daha uzun bir zaman alabilir ya da atlanan bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle aracınız ve kaza ile ilgili detaylı bilgiyi en doğru şekilde ekibimize aktarmanız gerekir.

 

Kızılırmak Yol Yardım

Aracınız ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun nedeni ile aracınızın başka bir yere taşınma ihtiyacı meydana gelebilir. Ancak çekme işlemleri için tecrübesi olmayan araç ve kişiler ile çalışmanız durumunda aracınızda büyük sorunlar meydana gelebilir. Kızılırmak çekici hizmetimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Profesyonel bir ekibimiz bulunur. Bu nedenle de aracınız en doğru ve en iyi şekilde taşınır. Ekibimizin işinde uzman olması nedeni ile aracınız doğru bir şekilde araca yüklenir. En hasarsız şekilde taşıma işlemi yerine getirilir. Son olarak ise aracınız servise teslim edilerek işlemimizi sonlandırmış oluyoruz.

 

Korgun Yol Destek

Yol destek hizmeti oldukça önemli bir durumdur. Çünkü yolculuğa çıktığınız zaman nasıl bir sorun ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Yolda akünüz bitebilir, lastiğiniz patlayabilir ya da benzininiz bitebilir. Bu durumların hepsi yolunuzun aksamasına ve yolda kalmanıza neden olur. Korgun 7/24 yol yardım hizmetimiz sayesinde yolda kaldığınız her anınızda yanınızdayız. Bize ulaşmanız durumunda sizi en yakın benzin istasyonuna, tamirciye ya da akünüzün doldurulmasını sağlayacağınız herhangi bir yere götürerek bırakmaktayız. Bu sayede hem yolda kalmamış olursunuz hem de yolunuza aksamadan devam edersiniz. Firmamız bu nedenle sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Çünkü yolda kalmanız durumunda size yardımcı olacak olan herhangi bir kişiyi bulma ihtimaliniz oldukça düşük olan bir durumdur. 

Orta Araba Çekici Numarası

Yolda kalmanız ve çekiciye ihtiyaç duymanız halinde yapmanız gereken ilk işlem bize ulaşmanızdır. Telefon numaramızdan bize ulaşarak bulunduğunuz konum ve aracınız hakkında bilgi vermeniz gerekir. Orta oto çekici ücretleri ile ilgili olarak sizlere belli bir ücret bildirme olasılığımız yoktur. Aracınızın modeli hakkında bilgi vermeniz oldukça önemlidir. Çünkü her araç için farklı bir  çekici aracımızı kullanmaktayız. Yanlış bir bilgi aracınızın çekilmesini engelleyebilir. Aynı zamanda sizlere bildirmiş olduğumuz ücretlerimiz bulunduğunuz yere göre de değişir. Çünkü fiyatı etkileyen durumlardan birisi de aradaki mesafedir. Aynı zaman da aracınız büyüdükçe ödeyecek olduğunuz ücrette de fiyat farklılıkları meydana gelir. Bu nedenle de standart bir fiyat bilgisi verme durumumuz mümkün değildir. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.