Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
02.09.2019
2.364
Çorum Oto Çekici

Çorum Oto Çekici

Kişilerin çekiciye ihtiyaç duymamaları şeklinde bir durum mümkün değildir. Çünkü aracınız ile başınıza ne zaman ne geleceği hakkında bir bilgiye sahip olma olasılığınız ne yazık ki bulunmaz. Çorum’da çekici firmamız ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Profesyonel bir ekip ile sizlere en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Çorum kurtarıcı ekibimiz yolda kalmış olan aracınızın tamir işlemlerini yerine getirerek yolunuza devam etmenizi sağlıyor. Eğer geçirmiş olduğunuz herhangi bir kaza bulunuyorsa da aracınızı servise bırakarak orada tamir olmasını sağlıyor. Üstelik aracınıza herhangi bir hasar gelmeden aracınızın teslimat işlemini yerine getiriyoruz. 

 

Alaca Yol Destek

Kullanmakta olduğumuz birçok farklı çekici aracımız bulunur. Çekici araçlarımızın birisinde yer alan aracın alt kısmına girip çatal vazifesi görerek aracın kaldırılıp kasaya yerleştirilme işlemini gören aracımızdır. Kullanmakta olduğumuz bu sistem sayesinde aracınızın çekici araca yüklenme durumunu yola ya da aracınıza göre ayarlama imkânımız da oluyor. Aracın sağ kısmından ya da sol kısmında çekiciye yüklenme olasılığı bulunuyor. Üstelik aracımızın kumandası da bulunur. Sizlere Alaca 7/24 yol yardım hizmeti vererek başka bir sebepten yolda kalmanız halinde sorununuzu bulunduğunuz yerde en kısa sürede çözümleyerek aracınız ile yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Bu da hem zamandan kazanmanızı hem de yolunuza devam etmenizi sağlayan önemli durumlardan birisi haline geliyor. 

 

Bayat Araç Kurtarma

Aracınızın tepeden çekilmesi gereken bir durumda bulunması halinde sizlere en uygun olan araç kurtarmayı gönderiyoruz. Bayat araç çekici türlerinden birisi olan tepeden kavrama sistemi genelde trafik polislerinin kullandığı bir sistemdir. Kullanılan bu sistem ahtapot çekici diye adlandırılan bir çekici aracımızdır. Aracımızın mekanizması tepeden inerek araç tepesinden kavranır ve çekici kasasına yerleştirilir. Aracımızın dörtlü çatal kısmına tekerlek bağlanması nedeni ile aracımız içerisinde birden fazla aracı taşıma imkânımız bulunuyor. Bu sistemimiz sayesinde aracın kapılarının açılmasına gerek kalmadan işlemimizi tamamlama imkânına sahip oluyoruz. Aracımızın trafik polisleri tarafından çok fazla kullanılmasının nedeni yanlış yere park edilen araçların çekilmesi işlemini daha kolay bir şekilde yerine getiriliyor olmasından kaynaklanır. Bu nedenle de en fazla gördüğünüz ve en fazla tercih edilen araçlar arasında yer alır. 

 

Dodurga 7/24 Araç Çekici

Aracınız yolda kaldığında bizlere ulaşmanız yeterli oluyor. Bizler aracın bulunduğu yere gelerek gerekli kurtarma ve çekme işlemlerini en hızlı şekilde yapıyoruz. Aracınızın hiç hareket edememesi halinde çekici aracımızda yer alan vinç platforma çekilmesini sağlıyoruz. Bu şekilde kullandığımız aracımızın arka kısmında yer alan çift tekerlek sistemi ile birlikte iki aracı birden taşıma imkânımız bulunuyor. Dodurga oto çekici ücretleri belirlenirken kullanmış olduğumuz aracımızı göz önünde bulundurarak ücret belirliyoruz. Bu aracımızı genel olarak kaza durumlarında her iki aracında çekilmesi gerektiği durumlar da kullanıyoruz. Çünkü kaza sonucunda aracın çekiciye yüklenmesi oldukça zor olur. 

 

Kargı Araç Çekici hizmeti

Çekici araçlarımızın çeşitliliği makara sistemlerinin değişmesinden meydana gelir. Çekicimizde yer alan hidrolik makara sistemi ile vinç sayesinde çekilecek olan aracınız damperli bir platforma çekilir. İndirme işlemi gerçekleştirileceği zaman da aynı şekilde makara sistemi gevşetilerek aracın indirme işlemi yerine getirilir. Kargı en yakın oto çekici hizmetimiz sizlere yönlendirilerek en doğru şekilde yükleme işlemi yerine getirilir. Aracınızın çekiciye yüklenmesi sırasında korkmanıza ya da endişe içerisine girmenize gerek kalmaz. Herhangi bir yerde yolda kalmış olmanız bizi aramanız ve hizmet talep etmeniz için yeterlidir. En kısa sürede bizlere ulaşarak gerekli her türlü araç yardımını alabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.