Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
27.08.2019
2.253
Çubuk Oto Çekici

Çubuk Oto Çekici

Çubuk oto kurtarma firması olarak Ankara’da en iyi şekilde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Sizleri mağdur etmemek açısından tecrübeli oto çekici elemanları ile çalışıyoruz ve gece gündüz hizmet ediyoruz. Firmamız sadece oto çekici hizmeti vermiyor. Aynı zamanda farklı Çubuk çekici hizmetleri de veriyor;

  • Vinç ile kaldırma
  • Kaldırma hizmeti
  • Oto kilit açma hizmeti
  • Forklift ile kaldırma 
  • Lastik şişirme 
  • Araç nakil

Firmamız yukarıda belirttiğimiz hizmetlerin her birini deneyimli elemanlar ile gerçekleştiriyor. Buna istinaden tüm araçlarımız bakımlı ve size zorluk çıkarmıyor. 

 

Barbaros Mahallesi En Yakın Oto Çekici 

Barbaros araba çekici numarası için firmamızın web sitesinden telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Bizden yol destek hizmeti alacağınız zaman telefon numaramızı arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bize mesaj atabilirsiniz. Bizler de konumunuza en yakın çekici elemanımızı göndererek sizi olduğunuz yerden kurtarıyoruz. 

Firmamız gecesini gündüzüne katmış bir şekilde müşterilerine hizmet veriyor. Çünkü bizim için öncelik müşteri memnuniyeti. Para bizim için arka planda kalıyor ve bu nedenle her geçen gün daha da büyüyoruz. 

 

Dedeler Mahallesi Araç Çekici Hizmeti

Dedeler yol yardım firması olarak her türlü araca hizmet ediyoruz. Minibüs, otobüs, kamyon, otomobil ve motor bisiklet gibi araçlarınızda herhangi bir arıza oluştuğu zaman firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Arayamadığınız durumlarda Whatsapp üzerinden sadece konum atsanız bile zor durumda olduğunuzu anlayarak size en yakın çekiciyi gönderiyoruz. 

Merak ettiğiniz her türlü detayı Whatsapp destek hattımıza sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gayet güler yüzlü ve anlayışlı oldukları için her sorunuza ciddiyetle cevap vereceklerdir. Gece vakti de arasanız sizleri asla geri çevirmiyoruz. İster dağda bayırda olun, ister düzlük yerde olun fark etmeksizin en iyi şekilde sizlere çekici hizmetimizi sunuyoruz. 

 

Demirci Mahallesi Araç Çekme Fiyatları

Demirci oto çekici ücretleri oldukça değişkendir. Aracın boyutu, sayısı, hasar durumu ve gece-gündüz tarifesi fiyatlarımızı etkiliyor. Örnek vermek gerekirse bir otobüs ile otomobil çekme fiyatları farklıdır. Gece tarifemiz de daha maliyetli oluyor. Ancak ücreti her ne olursa olsun sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Çankaya Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.