Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
07.08.2019
2.409
Feke Oto Çekici

 

Feke Oto Çekici

Feke araç kurtarıcı ekiplerimiz sayesinde yolda kalmak gibi bir derdiniz artık tarihte kalıyor. Dilediğiniz her zaman ve durumda firmamızdan destek alarak herhangi yaşanabilecek olumsuz esnada bizlerle kontak kurarak aracınızı bulunduğu yerden çekerek herhangi bir problemin yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Feke araç kurtarma için en yakın oto çekici noktaları ile tek tek iletişime geçiriyoruz. Sonrasında ise sizlerin bulunduğu noktaya en yakın olan servisimizi sizlere yönlendiriyoruz. Yakın rotalar yönlendirildiğinden dolayı sizler için büyük bir zamandan tasarruf sağlar. Aracınız istemiş olduğunuz noktadan ekibimiz tarafında profesyonel bir şekilde alınarak gidecek olduğu yere götürülür. Araçlarınız güvenli ve kaliteli bir hizmet ile taşınır. Servisi kullanan çalışma arkadaşlarımız işinde uzman kişilerdir. İşlerini severek yaparak sizlere en büyük desteği onlar sağlar. Gece gündüz demeden günün her saatinde sizlere yardımcı olur. Firmamız ile iletişime geçerek tüm bilgileri edinebilirsiniz.

 

Akkaya Mahallesi Araç Çekici Fiyatları

Akkaya oto kurtarıcı fiyatları herkesin bütçesine uygun olarak tasarlanır. Sizler yolda kaldığınız zaman meydana gelebilecek birçok problem sizleri karşılar. Bu durumlar ile karşılaşmamak adına sizler firmamız ile iletişim haline geçerek fiyatlarının ne kadar olduğu konusunda bilgi edinebilir ve kurtarma operasyonları ile alakalı olarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Araç kullanan herkesin olabilecek yolda kalma ihtimallerine karşı önlem almak adına mutlaka bilgi edinip en zor anlarınızda sizlerin yardımına koşabileceği bir firma ile anlaşmanız şarttır. Bizim firmamız sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak adına her zaman daha çok çalışarak sizlerin memnuniyetinin kat ve kat artması için çabalar. Sizler bu profesyonel hizmetten faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Akoluk Mahallesi 7/24 Yol Yardım

Akoluk yol yardım faaliyetlerinden yararlanmak için sizlere her daim yardım etmek için bekleyen çalışanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Gece ve gündüz fark etmeksizin istediğiniz tüm zaman dilimlerinde bizimle görüşebilirsiniz. Kaldığınız noktaya göre en yakın servisimiz kurtarıcı ekibimiz ile sizlerin yanına gelir aracınızı en iyi şekilde araçlara yükler ve sizlerin daha fazla yolda kalmasını engeller. Araçlarımızın içerisine yüklenmeden önce;

  • Çekici araç yer desteğini çıkartır. 
  • Araçlar mesne de adında bir yere bağlanır.
  • Kurtarılacak olan aracın tüm yükü boşaltılarak, vincin altında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması adına herkesin alandan ayrılması sağlanır.
  • Kurtarılacak olan araç içerisine şoför dâhil hiç kimse bindirilmez.
  • Çıkabilecek yangın problemine karşı en baştan önlem alınarak yangın söndürme cihazları bulundurulur. 

Araç içerisinde aracın kaldırma ve indirme gibi durumlarında özel kanca kullanılır.

Bağdatlı Mahallesi Çekiciler

Çekicilerimiz meydana gelecek yolda kalma durumlarına karşı her zaman hazır bir şekilde bekler. Araç için yapılabilecek tün Bağdatlı oto çekici hizmetlerine karşı yapılan işlemlerin belgeleri eksiksiz bir şekilde bulunur. Sizler aracın çekim esnasında belgeleri görmek isterseniz firmamızın çalışanlarında talepte bulunarak bu belgeleri görebilirsiniz. Güven unsuru firmamız için çok önemlidir. Çekici işlemlerinde sizlerin de içinizin rahat edilmesi amaçlanır.

 

Bahçecik Mahallesi Yol Destek

Hiç bilmediğiniz bir nokta üzerinde mahsur kalmak hayatta başa gelebilecek en zor anlardan birisidir. Zaman zaman ne yapacağınızı bilemediğiniz bir ruh hali sizleri karşılar. Böyle bir durumla karşılaşmadan önce Bahçecik 7/24 araç çekici hizmeti veren firmamızı iyi bir şekilde tanıyarak böyle durumlarda ilk aklınıza firmamız geleceğinden dolayı hiç zaman kaybetmeden bulunduğunuz noktaya servis talebinde bulunabilirsiniz. Faaliyetlerimiz hızlı bilgi sayesinde anında gerçekleştirilerek sizlerin en kısa sürede bu durumdan kurtulmanızı sağlar. Araçlarınıza çözüm bulmak adına çalışanlarımız ile iletişime geçerek sizde bu hizmetlerden faydalanıp, meydana gelebilecek sorunları engelleyebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Çukurova Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.