Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Yılları aşan bir süredir araç kurtarma ve taşıma hizmeti veren firmamız önemli başarıların altına imzasını atmayı başarmıştır. Yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden ve müşteri odaklı olan çalışmalarımız sayesinde her geçen gün hizmet çıtamızı biraz daha yükseltmeyi başarmış bulunuyoruz. Kısa sürede büyümeyi hedefleyerek kurulan araç kurtarma firmamız bu emellerine beklediğinden daha hızlı bir şekilde ulaşmayı başarmıştır. Sizlerin yol mağduriyetlerini gidermek adına sektörün en iyi firmalarını bir araya getirmiş bulunuyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyoruz

Firmamız verdiği hizmetlerde ilk olarak müşteri odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Yıllardır insanların yaşadığı tüm yol mağduriyetlerini en hızlı şekilde gidermeye özen gösteren bir firma olmuştur. Tüm araçların çekilmesi ya da kurtarılması hizmetlerini yerine getirmeye önem veriyoruz. Bu konudaki birinci amacımız insanların çok fazla mağdur olmaması ve hayati risk durumlarının kısa sürede bitirilmesidir.

 

Kalite Çizgimizi Her Geçen Gün Arttırıyoruz

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerde gün geçtikçe daha da profesyonel bir hale geliyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerde araçlarımız oldukça yeni ve son derece sağlam yapıda araçlardır. Çıtamızı sürekli olarak yükseltiyor olmak bizi her zaman rakiplerimizden bir adım daha ileride olmamızı sağlıyor. Müşterilerimizin istedikleri yer ve zamanda hizmet alabilmeleri için mutlaka araç filomuzu da geniş tutmaya özen gösteriyoruz. Kurtarma araçları, çekme araçları ve vinç gibi çok farklı kategorilerde araçlara yer veriyoruz. Böylece bizden hizmet talebi bulunduğunda gecikmeden ilgili firmalara durumunuzu bildirerek en kısa yoldan hizmet almanızı sağlıyoruz.

 

Zamanında Hizmet Anlayışı

Firmamız araç kurtarma ve çekme hizmetinde zaman kavramına büyük önem vermektedir. Özellikle de hayati risk durumu taşıyan kazalarda ve mevsim şartlarında olay yerine zamanında yetişmek en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Araçlarınızın yolda kalması veya herhangi bir nedenle kurtarılması gerektiğinde 7/24 hizmet vererek tüm insanların yol sorunlarını gidermeye önem veriyoruz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.