Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
22.08.2019
2.403
Hamur Oto Çekici

Hamur Oto Çekici

Araçlarda hiç beklenmedik zamanlarda, sorunlar baş gösterebilir ve sizlerin de Hamur çekici hizmetine ihtiyacınız olabilir. Hiçbir aracın ayrımını gözetmeksizin, sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Vizyonumuz ve misyonumuz her zaman yolda kalan araçlara hizmet götürmek ve yardım etmektir. Hamur çekiciler olarak, müşterilerimize en zor anlarında yardım götürüyor ve araçlarını ulundukları durumdan acile kurtarıyoruz. Gerek araçların sorunlarını bulmada ve gerekse sorunlara çözüm üretmede oldukça hızlı bir düşünce yeteneği ile çözüm üretiyoruz.

 

Buzhane Mahallesi 7/24 Araç Çekici

Araçların başına gelen arızaların vakti ve gecesi ya da gündüzü olmaz. Her an her yerde aracınızın başına sizinle ya da siz olmadan bir sorun gelebilir. Bu sorun neticesinde ise araçlar beklenmedik anlarda arızasını gösterebilir. Hiç endişe duymadan Buzhane 7/24 yol yardım sayesinde bizlere ulaşım sağlayabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem çekici hizmeti vermeye hem de yol yardım hizmeti vermeye hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Kümbet Mahallesi Oto Çekici Hizmetleri

Kümbet oto çekici ücretleri her zaman bütçelere en uygun ücretlere sahiptir. Bu sebepten ötürü bütçemi aşarım korkusuna kapılmadan, başınıza gelen tüm arızaları giderebiliriz. Önceliğimiz hiçbir zaman ücret talep etmek değil, yolda kalmış müşterilerimizi bu durumdan hızlıca kurtarmaktır. 

 

Kale Mahallesi Araç Çekici Hizmeti

Kale en yakın oto çekici hizmeti vermek maksadıyla kurulmuş olan alt firmamızdan bir tanesidir. Mahalle ve köy ayrımı yapmadan, araçların arızalı olduğu her bölgeye ve mahalleye kısa sürede ulaşım sağlıyoruz.  Çekici hizmeti olarak erdiğimiz hizmet aynı zamanda kurtarma, yoldan kurtarma e yoldan çekme gibi isimlerle de anılabilir. Sizler bu gibi detaylara takılmadan, bizimle direkt olarak iletişime geçebilir ve derdinizi beyan edebilirsiniz.

 

Yeni Mahallesi Araba Çekme 

Araçlarda motordan kaynaklı, kaputta bulunan materyallerden kaynaklı ya da akla gelmeyen pek çok üründen kaynaklı arıza meydana gelebilir. Bu arızaları önlemek ve yolda kalmamanızı sağlamak adına Yeni yol destek firmamız hizmetini sunmaya devam ediyor. Özel araçlarımız sayesinde, çekme işlemini gerçekleştirirken hiçbir problem yaratmamaya da özen gösteriyor ve işimizi ehlileştirerek yapıyoruz. 

 

Bir önceki yazımız olan Eleşkirt Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.