Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
30.08.2019
2.356
Haymana Oto Çekici

Haymana Oto Çekici

Haymana araba çekme firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki ilerleyişini emin adımlar ile sürdürüyor. Oto kurtarma ve yol yardım alanlarında her geçen gün kendi içinde yenilenerek büyüyoruz. Amacımız sizlere en iyi hizmeti, kalite ve güven çerçevesinde sunmaktır. Bu hedefimiz doğrultusunda, yere sağlam basarak hedeflerimize ilerliyoruz. Araçlar insanların en önemli ulaşım kaynağıdır.  Araçlar olmasaydı eğer, ulaşım bu kadar düzenli olmaz ve hayat kolay olmadı. Hayati nitelikte olan araçlarınız herhangi bir sebepten dolayı arıza yaptığı zaman Haymana oto yardım hizmetiyle firmamız yanınızda olacaktır.

 

Ataköy Mahallesi Oto Çekici Hizmetleri 

Ataköy 7/24 yol yardım hizmeti ile her daim yanınızda. Bizleri günün her saati arayabilirsiniz. Araçlarınız bozulduğu zaman acil destek almak için, 7/24 telefondan arayarak ulaşabilirsiniz. Gecenin saat 4 ü bile olsa bizler sizler için her zaman ayaktayız. Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren, birlikte hareket ederek, zararı en aza indirmeye çalışıyoruz. Kaliteli firmamızı tüm gün boyunca her zaman arayarak, iletişim kurabilirsiniz.

 

Çatak Mahallesi Araç Kurtarma Desteği

Çatak kurtarıcı olarak,  sizlerin araçlarını bulunduğu yerden alarak, aracınızın nereye götürülmesi gerekiyor ise, oraya nakliyesini sağlıyoruz. Biz köklü bir firmayız. Bu sayede bize rahatlıkla güven duyabilirseniz. Sizlerin güvenini boşa çıkarmayız. Ankara ilinin en çok tercih edilen oto kurtarma firması olma yolunda ilerliyoruz. Kendi dalında profesyonel arkadaşlarımız, sizlerin imdadına koşuyor. Araçlarınızın her türlü arızasında, bizleri tercih ediniz. Oto kurtarma firmamız sizlerin hizmetinde.

 

Cihanşah Mahallesi Çekici  

Cihanşah oto çekici ihtiyaçlarınızda biz her zaman buradayız. Arabaların ne zaman nerde bozulacağı asla belli olmaz. Eğer Cihanşah mevkiinde veya yakınında arıza yaptığı zaman, günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız oto çekimi ışınını itina ile yapacaktır. İçinde bulunduğunuz bu kötü surumu kolay bir şekilde anlatmamıza yardımcı olacağız.

Bizler güven ve kalite üzerine kurulmuş bir firmayız. En büyük referansımız, kaliteli yaptığımız işleri ve güven duyan müşterilerimiz. Bizim için bu iki unsur her zaman önemli olmuştur.  Sıradan bir iş değil, çözüm odaklı işler peşindeyiz.

Bir önceki yazımız olan Güdül Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.