Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Ardahan Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Ardahan Oto Çekici

Ardahan Oto Çekici
Aracınız ile seyir halinde ilerlerken beklenmedik bir şekilde arıza yapması durumunda oto çekici servisi hizmeti veren firmalarla görüşmeniz gerekir. Arızalanan aracın hareket etmemesi gibi durumlarda araç, çekici yardımı ile sanayiye ulaştırılıyor. Ardahan iline yakın bir çevrede böyle bir sorunla karşılamanız halinde en güvenli hizmeti Ardahan oto çekici firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Firmamız, Ardahan iline ait tüm mahalle ve köylere hizmet veriyor. İlimize yakın bir çevrede çekici hizmeti almanız gerektiğinde size en yakın çekici servisi yönlendiriliyor. Servis dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek aracınızı güvenli bir şekilde çekiciye yüklüyor.
Oto Çekici Firmalarımızın Verdiği Diğer Hizmetler
Ardahan tüm çevresinde profesyonel olarak oto çekici hizmeti veren firmamız, sadece çekici hizmeti ile sınırlı kalmıyor.
Aracınızın anahtarını kaybetmeniz halinde oto çilingir hizmeti,
7/24 sürekli olarak hizmetinizde olan firmamız tarafından yol yardım desteği,
Yakıt veya akü bitmesi gibi durumlarda yol yardım ekibimiz kısa süre içinde ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.
Aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin otobüs, minibüs, kamyon gibi büyük araçlar için sepetli vinç hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Ahtapot çekici, oto kurtarıcı, araç çekme gibi çok sayıda hizmet alanı mevcuttur.
Kaza Yapıldığında Gerekli Desteğin Sağlanması
Araç kullanan kişilerin araba kullanırken çok dikkatli olması gerekir. Sürücünün seyir halinde iken ufacık bir dalgınlığı ya da hatası çok ciddi kazalara sebebiyet verebilir. Ufak çaplı ya da daha büyük bir kaza geçirmeniz halinde Ardahan oto kurtarma hizmeti veren firmamız gece gündüz her daim 24 saat boyunca hizmet sağlıyor. Aracınızın kaza alanından kurtarılıyor ve güvenli bir şekilde çekiciye yükleniyor. Civardaki en yakın sanayiye aracınız teslim ediliyor. En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti alabilmeniz için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.