Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Batman Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Batman Oto Çekici

Batman Oto Çekici
Yolda kalmak insanların büyük problemlerinden biridir. Bu tarz problemler konusunda firmamız 7/24 hizmet vererek insanların yol sorunlarını çözmektedir. Batman oto çekici hizmetimiz otomobil, otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet gibi çok farklı araç gruplarına kurtarma hizmeti sunmaktadır. Kurtarma ve çekme sürecinde araçlarınız tamamen firmamızın kontrolünde bulunuyor. Böylece araçlar en ufak bir problem yaşanmadan bulunduğu yerden alınıyor ya da sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor.

Batman Oto Çekme Ve Kurtarma Hizmeti
Aracınız ile yolda kaldığınız zaman firmamızı aramanız yeterli bir işlem olacaktır. Sizler firmamıza gerekli konum bildirimi yaptıktan ve bilgileri verdikten sonra firmamız sizlere en kısa sürede çekme ya da kurtarma ekiplerini yönlendirmektedir. Bulunduğunuz yere gelen ekiplerimiz en kısa sürede sorunları çözerek sizin yol güvenliğinizi sağlıyorlar. Eğer tamir edilmesi gereken bir arıza ise sorunun çözülmesi için en yakın sanayi merkezine ya da tamirhaneye bırakılmasına yardımcı oluyoruz. Batman araç kurtarma hizmetlerimiz sayesinde her zaman bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Araç Kurtarmada En İyi Firma
Araç kurtarma firmamız farklı araç modellerine hizmet veren bir firmadır. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman sizlerden istediğimiz birtakım bilgiler bulunuyor. Bu bilgiler oldukça gerekli olan bilgiler olduğu için doğru ve eksiksiz şekilde vermeniz gerekiyor. Kendi adınız ve soyadınız dışında, aracın markası, modeli, yaşı ve bulunduğunuz konum gibi detaylara da yer veriyoruz. Bu tarz bilgiler aracın daha sağlıklı şekilde taşınması ve kurtarılması için gereken bilgilerdir. Hemen her türlü aracı gerektiği şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtarıyoruz. Araç kurtarma işlemi yanında çekme işlemini de yerine getirerek yolda kalmaya bir son veriyoruz. Eğer aracınız yolda kalırsa ya da yol desteğine ihtiyaç duyarsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.