Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Bitlis Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Bitlis Oto Çekici

Bitlis Oto Çekici
Oto çekici, yolda kalma veya kaza anında araçların çekilmesi için ihtiyaç duyulan bir kurtarma hizmetidir. Bu hizmet sayesinde yolda kalan sürücüler vakit kaybetmeden araçlarını kolay bir şekilde çektirebilme imkânına sahip olmuşlardır. Bitlis araç kurtarma hizmetinin önemli olmasının en büyük nedeni hiç olmadık anlarda dağda, ovada veya tenha bir yerde kalmanızdır. Bu durumda tabi ki oto çekici ekiplerini arayacaksınız. Aracınızı bu bölgelerde terk etmek ve yeni araç bulmak çok zor bir durumdur. Bu gibi durumlar için firmamız hem araçlarınızı çekmekte hem de sizi o bölgeden almaktadır.

Güvenli Oto Çekici Hizmet
Her türlü zorlu yol şartlarına rağmen oto çekiciye ihtiyaç duyulduğu anda oto çekiciler ilk yardım kurtarma hizmeti sunmaktadırlar. Bitlis’e yolu düşenler olası bir durumda yolda kalmaları durumunda çekiciye ihtiyaçları oldukları anda Bitlis oto çekici firması olarak her türlü çekici hizmeti sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güler yüzlü ekiplerimizle birlikte 7/24 oto çekici hizmeti sunuyoruz. Oto Çekici hizmeti sırasında araç çekimine özen gösteriyoruz. Hızlı fakat planlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sayede her şeyi sırasına göre ilerlemekte ve sorun oluşmasını engellemekteyiz. Oto çekici firmalarının yaptığı en büyük yanlışlık ise araca çekme işlemi sırasında aracınızın çekici üzerine taşınma işleminin halatı yanlış yere başlamalarıdır. Güçsüz ve hiçbir desteği olmayan bölgeye halatı bağlamak o bölgenin kurulmasına sebep olacaktır.

Güler Yüzlü Hizmet Politikası
Oto çekici hizmetlerimiz garanti kapsamında olduğundan dolayı, araçlarınızı sorunsuz bir şekilde araçlarımıza yüklüyoruz. Dünden bugüne hizmetlerimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için, firmamız oto kurtarma hizmetinde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sizde Bitlis’te yolda kaldığınız anda firmamızla iletişime geçerek çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizleri arayarak aracınızın adresini vermeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra yetkili ekiplerimiz aracınıza ulaşacak ve çekme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.