Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Bursa Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Bursa Oto Çekici

Bursa Oto Çekici
Ülkemiz coğrafi bakımdan büyük bir yapıya sahip olup; yol durumumuz, Avrupa ülkelerine nazaran gelişmemiştir. Bundan dolayı; şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarda yaşadığınız aksiliklerin birçoğundan sorumlu değilsiniz. Ne zaman, nerede geleceği belli olmayan aksilikler, yolculuğun her anında karşımıza çıkabilmektedir.

Aracınız Artık Yolda Kalmayacak
Bursa araç kurtarma firması olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, profesyonel kadromuz ve araçlarımızla; oto kurtarma, yol yardımı ve oto çekici hizmetleriyle, en zorlu yollarda bile emrinizdeyiz. Profesyonel iş anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, iş kalitesini kanıtlayıp sektördeki rakiplerinden sıyrılmayı başaran firmamız Bursa ve çevresinde, zor durumda kaldığınız her an, ihtiyacınız olan yol yardım hizmetini, kötü hava koşulları da dâhil olmak üzere kesintisiz ve sorunsuz sunmaktadır. Araç kurtarma, oto çekici ve yol yardımı hizmetlerinde sağladığımız imkân ve çözümlerin kalitesiyle, aracınızı güvencemiz altında başarılı bir şekilde kurtarıp, sizler için tüm hizmetleri uygun fiyatlarla yapıp; çekilecek aracınızın en uygun planlamayla, en zor yol ve hava koşullarında bile kurtarılmasını sağlamaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetimizden Yararlanın
Yağmur, kar, kış, sıcak, soğuk demeden tüm zorlu koşullarda ihtiyaç duyduğunuz her anda yardıma hazır olan firmamız 7/24 yol yardım ve oto kurtarma alanlarında, sektörde uzun süredir hizmet sağlamaktadır. Edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz sonucunda oto kurtarıcı ve taşıma sektöründe hizmet kalitesini yükseltmek, ekonomik, hızlı ve dürüst şekilde hizmet vermeyi ve doğal olarak müşteri memnuniyetini ilke edindik. Bize bir telefon etmeniz yeterlidir, en kısa sürede yanınızdayız. Bursa oto çekici firmamız ekipmanlarıyla, hava koşulları ne olursa olsun, aracınızın arızalanması durumunda bir yetkili servis ya da en yakın oto tamircisine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Aracınızın kaza yapması gibi üzücü durumlarda da, pek çok donanıma sahip firmamız, araç kurtarma işlemini gerçekleştirmektedir. Lastiklerinizde bir hasar oluştuysa da, önce bir lastik uzmanınca tespiti yapılıp tamir edilmektedir.  

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.