Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Çanakkale Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Çanakkale Oto Çekici

Çanakkale Oto Çekici
Çanakkale, dünya üzerinde eşi benzeri olmayan destanların yaşandığı, tarihin kanla yazıldığı, gencecik hayatların solduğu, kahramanlık abidesi topraklardır. Muhteşem doğası, sıcacık insanları, ileri görüşe sahip akıllı gençliğiyle yurdumuzda örnek yaşanacak yerler arasında birinci sıradadır.
Çanakkale yollarında mahsur kalmanız durumunda, bize 7/24 ulaşarak çekici ve kurtarıcı talebinde bulunabilirsiniz. Şehrimize gelip giden milyonlarca kişinin, akıllarda kalacak tarihi ve turistik güzelliklerin yanı sıra, verdiğimiz hizmetlerin de eklenmesini istiyoruz.
Çanakkale Araç Kurtarma hizmetleri kapsamında; oto kurtarma, oto çekici ve yol kurtarma hizmetini 7/24 veren firmamız, olay yerine en süratli biçimde ulaşarak, tüm marka ve model araçlara, en kısa süre ve en ekonomik fiyat garantisiyle müdahale edip, gerekli desteği vererek istenilen noktaya transferini sağlamaktadır. Gerçek esnaf tecrübesiyle, gerekirse dilediğiniz yetkili servis ya da otoparka aracınızı çekerek görevimizi tamamlıyoruz.

Çanakkale Oto Kurtarma Hizmetleri
Çanakkale oto çekici sektöründe en deneyimli ekip olarak, bizi aradığınızda; size hemen ulaşarak sorununuzu çözüyoruz. Çanakkale bölgesinde fiyat araştırması yapmanıza hiç gerek yoktur. En hesaplı oto kurtarma hizmetini firmamız sağlamaktadır. Çekici gerektiğinde bizi arayın, size ulaşıp, mağduriyetinizi çözelim. Profesyonel çekici ağımızla,  aracınızı anında çekiyoruz.  

Çanakkale Yol Yardım Hizmetleri
Aracınızla yola çıktığınızda, olası risklerle karşılaşabilme ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Araç kullananlar, sürüş veya seyahatlerinde beklenmedik pek çok arıza ve sorunla karşılaşabilmektedir. Ülkemizde trafik kazası oranı oldukça yüksektir. Bundan başka, aracınızın uzun veya kısa yolda arızalanması, yakıtsız kalması, çalınması, lastik patlaması ya da sönmesi, oto harareti, mekanik arızalar, elektronik arızalar, yakıtın bitmesi, kontak anahtarının araçta unutulması ve aracın hareket etmesini kısıtlayan diğer tüm durumlarda yardımınıza hazırız.
Aracınız yolda kalırsa, bir çağrı kadar size yakınız. Oto kurtarma, oto çekici ve yol yardımına dair tüm hizmetleri kurumsal şekilde sizlere sunuyoruz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.