Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Eskişehir Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Eskişehir Oto Çekici

İçerik bulunamadı.


Eskişehir Oto Çekici
Firmamız uzun yıllardır oto çekici hizmeti veriyor. Deneyimli elemanlar ve bakımlı yük araçları ile işimizi büyük bir sevgiyle yaptığımız için bugüne kadar tüm müşterilerimizi memnun bırakarak hizmetimizi gerçekleştirdik. Müşterilerimizin bizi saat fark etmeksizin telefonla aradığı an bizler Eskişehir oto çekici firması olarak yardımınıza koşuyoruz.
Aracınız beklenmedik bir durumda aniden bozulabilir. Bu yolda giderken ya da sabit haldeyken başınıza gelebilir. Lastiği patlayabilir ya da birden kaza yapabilirsiniz. ‘’ Ben yapmam’’ demeyin, bizler yıllardır verdiğimiz hizmet sayesinde en dikkatli kişilerin başına bile kaza geldiğine şahit olduk. Bu durumda telaş yapmanıza gerek yok, bizi bir telefonla aramanız yeterli olacaktır.

7/24 Araç Kurtarma Hizmeti
Eskişehir araç kurtarma firması olarak bize ihtiyaç duyduğunuz takdirde 7/24 yanınızdayız. Gecenin bir yarısı da aracınız sorun çıkarsa bizi arayabilirsiniz, sabahın erken saatlerinde de arayabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp destek hattımıza bulunduğunuz konumu atarak yerinizi belirtebilirsiniz. Bu durumda destek hattındaki sekreterlerimiz size geri dönüş sağlayarak durumu öğrenip firmamızdan size en yakın çekiciyi gönderecektir.
Firmamız her türlü araca hizmet ediyor. Otomobil, minibüs, otobüs ya da motor bisiklet olması sorun değil her birine özel taşıma araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Çekici, vinç, mobil vinç, forklift ve kaldırma araçlarımız ile her boydan aracı olduğu yerden kurtarabiliyoruz.

Eskişehir Oto Çekici Fiyatları
Firmamız ücretten çok müşteri memnuniyetine önem verdiği için diğer firmalar gibi uçuk fiyatlar ile hizmet vermiyoruz. Ancak fiyatlarımızı belirleyen bazı etkenler olduğu için sizlere net bir fiyat veremiyoruz. Aracın modeli, büyüklüğü, gideceği yer, aracın kaza durumu gibi etkenleri sizlere danışarak o şekilde sizleri zorlamayacak bir fiyat çıkartıyoruz. Yolda kaldıysanız hiç düşünmeden firmamızı arayabilir ya da Whatsapp destek hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.