Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

İstanbul Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » İstanbul Oto Çekici

İstanbul Oto Çekici

İstanbul oto çekici olarak, her sebeple yolda kalmış araca zamanında müdahale etmekteyiz. Araç bakımı, aksatılmaması gereken konuların başında gelir. Can güvenliği bakımından, belli periyotlarda yapılacak bakımlar, kişilerin hem can hem de mal güvenliğini saplayacaktır. Zamanında yapılmayan bakımlar, telafisi zor sonuçlar doğurabilir. Bu bakımdan, periyodik bakımların haricinde, uzun yola çıkmadan önce de araçların yağı, suyu, teker basınçlarına bakmak gerekir. Uzun yolda herhangi bir arıza ya da aksaklık, tüm tatilin keyfini kaçıracaktır. Mevsim geçişlerinde teker bakımlarının da yapılması gerekir.

İstanbul Araç Kurtarmanın Sunduğu Hizmetler
İstanbul araç kurtarma köklü bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle profesyonel hizmet sunacaktır. Yolculuk sürprizlerle dolu olabilir. Yol çalışmaları, bakımı bitmemiş yollar, tekerlekler için tehlike arz eder. Özellikle uzun yollarda, bu türlü araç arızaları gerçekleşebilir. Yoğun iş hayatı, yaşamın koşturmaları arasında, araç benzin göstergelerine bakılmadan yola çıkılabilir. Şehir içinde de benzin bitmesi ve bu şekilde yolda kalınması sık görülebilir. Zamanında yapılmayan, araç kontrolleri, ihmaller neticesinde, yolda arızalar yaşanabilir. En sık görülen arızalardan biri de akü bitmesidir. Firmamız arandığı takdirde, hızlı dönüş yapacaktır.

Sunulan Hizmet Kalitesinin Önemi
Akü ve benzin bitmesi durumunda firmamız, olay yerine en yakın servise haber verecektir. Bu sayede, sorun yerinde giderilir. Tamir gerektiren durumlarda da çekici hizmetimiz devreye girecektir.  Hiç kimsenin başına gelmesini istemediği durumlardan biri de araç kazalarıdır. Can ve mal kaybı yaşatan bu olaylar, manevi açıdan da çok büyük yıkım yaşatırlar. Bu tatsız olaylarda da telefonla firmamızı aramanız yeterlidir. Günün her saati hizmet veren kuruluşumuz, olay yerine anında ulaşacaktır. En yakın servise araçların çekilmesi sağlanır. Güvenilir ve hızlı hizmet, profesyonel yaklaşımlar için firmamızdan destek alınması önerilir.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.