Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Kırklareli Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Kırklareli Oto Çekici

Kırklareli Oto Çekici

Kırklareli oto çekici hizmetimiz sayesinde yolda kalan insanlar yaşadıkları araç ve yol sorunlarını en kısa sürede çözme imkânı buluyorlar. Lastik patlaması, elektrik arızaları, araç harareti, kontak anahtarının araçta unutulması, sinyal ve far arızaları vb arayıp, yol yardım hizmetimizden kesintisiz yararlanabilirsiniz.
Gün veya gecenin kaçı olursa olsun, yolculuk veya sürüş esnasında, aracınızda bir sorun fark ettiğinizde bizi anlık olarak arayabilirsiniz. En kısa sürede gelip, arızayı belirliyor, yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetlerini yerine getiriyoruz. Öncelikli tercihimiz, araç başında gerekli tamir vb yapıp, yola tekrar çıkabilmeniz için uğraş vermektir. 7/24 yol yardım hizmetimizle aracınız bozulduğunda veya kaza yaptığında nerede olursanız olun, her tür desteği sağlıyoruz. Markası ve türü ne olursa olsun, aracınızı istediğiniz yere taşıyoruz.

Araç Kurtarma Ve Çekme Desteği
Kırklareli veya yakınlarında aracınız arızalandığı zaman, sorunlarınızı çözmek için Kırklareli araç kurtarma firmamızı arayabilirsiniz. Arızanın giderilmesi, bulunduğu yerde yapılamıyorsa, servis veya oto tamircisine ulaştırıyoruz. Araçlarınızın kaldığı noktadan kurtarılmasının yanı sıra, şehir trafiğinin aracınızın başına gelen arıza veya kazadan dolayı aksamamasının da hızla önüne geçiyoruz. Aracınız kaza yapmışsa, daha fazla hasar almaması için, süratle alanında uzman oto çekici hizmetimizden yardım almanız önemlidir. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz, müşteri odaklı çalışma prensibimizle, sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunuyoruz.

Profesyonel Yol Yardım Ekipleri
Sektörde uzun yılların verdiği tecrübeyle hizmet veriyor, müşterilerimizin araçları ne şekilde arızalanırsa arızalansın, süratle müşterilerimizin bulunduğu yere ekibimiz intikal ediyor. Aracın durumuna göre gereken tüm profesyonel çözümleri yerine getiriyoruz. Çözüm odaklı,  kurumsal kaliteli prensiplerimizle sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Yaşanılan her türlü yol sorununda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.