Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Kocaeli Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Kocaeli Oto Çekici

İçerik bulunamadı.


Kocaeli Oto Çekici
Araba icat edildiğinden beri insanlığın en büyük ulaşım aracı haline gelmiştir. Nereye gideceksek, hep arabayla gidiyor, yolculuklarımızın sorunsuz ve keyifli olmasını istiyoruz.  Ancak, aracınızla, ne zaman ne olacağını bilemezsiniz. Issız bir noktada mahsur kalabilir ya da bir kazaya  karışabilirsiniz. Bu tür istenmeyen durumlarda; bizi hemen aramalısınız, size ulaşıp mağduriyetinizi en kısa sürede çözümlüyoruz. Kocaeli araç kurtarma firması olarak, uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerle sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın gurur ve sevincini duyuyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren Kocaeli ve civarında uzman kadrosuyla lider olan firmamız, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve ilkelerinden taviz vermemiştir. Hava koşulları ne olursa olsun, gece-gündüz, ihtiyaç duyduğunuz her an bizi arayabilirsiniz.

Her Türlü Yolda Kalma Durumunda Yanınızdayız
Aracınıza dair; kaza, arıza, lastik patlaması ya da sönmesi, akü bitmesi, kontak anahtarının araç içinde unutulması, oto harareti, elektronik arızalar, sinyal ve far arızaları vb durumlarda oto kurtarıcı, oto çekici ve yol yardım hizmetlerimizle en kısa zamanda yanınızdayız. Araç filomuz, yeni teknoloji yardımcı aparatlarımız, bakımlı araçlarımız ve güler yüzlü, disiplinli çalışanlarımızla  ihtiyaç anınızda hemen yanınıza ulaşıyoruz.

Kocaeli Oto Çekici Hizmeti Nedir?
Kocaeli oto çekici hizmetlerimizle, yolda kaldığınızda sizlere 7/24 ulaşıyoruz. Aracınızı deneyimli ekibimizle bulunduğunuz konumdan alıp, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Yol yardımı talep eden müşterilerimizin isteğine göre tamirat işlemini olay yerinde yapabileceğimiz gibi, oto çekicilerimizle istenilen servis veya tamirciye hızlı ve güvenli bir biçimde aracınızı ulaştırıyoruz.
Firmamız, maruz kaldığınız sorunun çözümü için tüm detayları değerlendirir. Gerekirse, aracınızı servise iletirken, sizi de belirttiğiniz adrese ulaştırabilir. Bu hizmetleri, müşteri memnuniyetini baz alarak, uygun fiyat ölçütleriyle sizlere sunuyoruz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.