Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Muğla Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Muğla Oto Çekici

Muğla Oto Çekici
Araç kurtarma ve çekme hizmeti veren firmamız son derece donanımlı bir firmadır. Nerede olursanız olun firmamızdan her türlü yol desteğini alabilir ve daha güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Muğla oto çekici firması olarak insanların yaşadığı birçok yol sorununu çözmeye gayret gösteriyoruz. Araçlarınız ile yaşadığınız tüm sorunlar da firmamızdan çekme ve kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alabilirsiniz?
Muğla araç kurtarma hizmetlerimizden yararlanmak oldukça basit bir işlemdir. Yolda kaldığınızda ya da herhangi bir nedenle araç ile sorun yaşadığınızda irtibat numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli oluyor. Firmamızın müşteri hizmetleri sizlere birtakım sorular yönelterek sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını soracaklardır. Ad, soyadı, aracın türü, markası ve modeli, bulunduğunuz konum gibi bilgileri verdiğinizde firmamız sizler için en uygun olan çekme ve kurtarma ekipmanlarını gönderecektir. Eğer yolda kaldığınızda bulunduğunuz konum ıssız ve karanlık bir yer ise bilgi vermeniz oldukça zor olacaktır. Böyle zamanlarda Watsapp üzerinden konum bildirerek de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Araç Kurtarma Hizmeti Detayları
Araçlarınız ile yolda kaldığınızda umutsuz bir şekilde beklemek yerine durumunuz için çareler aramanız gerekiyor. En önemli çare de sizleri bu zor durumdan kurtaracak profesyonel bir kurtarıcı şirketinden yardım istemektir. Firmamız araç kurtarma konusunda hemen her türlü detaya önem vermektedir. Yoldan çıkan ya da kaza nedeni ile hareket etmeyen araçları firmamız çekici hizmeti ile istenilen yere kadar getiriyor. Böyle kısa süre içerisinde yol mağduriyetiniz de çözüme kavuşturulmuş oluyor. Araç kurtarma işlemi sırasında hızlı ve güvenilir olmaya önem veriyoruz. Böylece mevsim şartları karşısında zorlanmadığınız gibi araçlarınız da en kısa sürede gerekli tamir yerine ulaştırılmış oluyor. Yol sorunlarınızda 7/24 bizden hizmet alabilirsiniz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.