Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Samsun Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Samsun Oto Çekici

İçerik bulunamadı.


Samsun Oto Çekici
Yolda kalan araçların durumu her zaman sorun yaratan bir durum olmuştur. Özellikle de yolda kalındığında vakit gece ise ve karlı bir yerde bulunuyorsa durum son derece ciddidir. Böyle zamanlarda can güvenliğini tehlikeye atmamak için en hızlı şekilde profesyonel bir araç kurtarma ve çekme hizmeti almak gerekiyor.
Samsun araç kurtarma sektöründe, en deneyimli, lider ekibimizle olay yerine hemen ulaşıp, sorununuzu çözüp, mağduriyetinizi gideriyoruz. Fiyat araştırması yapmanıza da gerek yok, size en hesaplı oto kurtarma hizmetini biz sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini temel olarak ilke edinen firmamız, faaliyet alanındaki tüm gereksinimlere akılcı ve hızlı çözümler getirip, bu misyonda başarılı olmak üzere kurulmuştur. Alanında uzman, titiz çalışanlarımızla, ortaya koyduğumuz her faaliyetin firma prensip ve standartlarına uygun olması için her tür gayreti gösteriyoruz.

Araç Kurtarmada En İyi Destekçiniz
Firmamız Samsun oto çekici firması oldukça yüksek standartlarda çalışan bir şirkettir. Günün her saatinde ve haftanın tüm günlerinde firmamızdan hizmet alma şansınız bulunuyor. Böyle durumlarda bizlere ulaştığınızda kısa süre içerisinde sizlere ulaşıyoruz ve gerekli yol desteğini sunuyoruz. Araç çekme işlemini genelde çalışmayan ve kazalı olan araçlar için veriyoruz. Kurtarma hizmetini ise daha çok yolda çukur ya şarampol gibi alanlarda bulunan araçlara sunuyoruz. Firmamız aracınızın durumu ne olursa olsun her zaman sizlere destek vermektedir.

Yol Güvenliği İçin Güvenli Yol Desteği
Yol aldığınız sırada başınıza ne gelirse gelsin mutlaka yanınızda bulunan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşmanız gerekiyor. Bulunduğunuz konumu bizlere bildirdiğiniz takdirde kısa bir süre içerisinde sizin ihtiyacınız olan tüm hizmeti sizlere veriyoruz. Böylece yolda kalma sorununuz kısa sürede çözüme kavuşturuluyor ve sizler de güvenli bir şekilde yola devam edebiliyorsunuz.

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.