Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Karataş Oto Çekici

08.08.2019
2.335
Karataş Oto Çekici

Karataş Oto Çekici

Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Karataş oto çekici kurumsal firmamız, araç kurtarma, araç çekme, yol yardım gibi çeşitli konularda faaliyet göstermektedir. Adana Karataş ilçesinde sektörüne adım atan kurumsal firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet göstermesi sayesinde her geçen gün hizmet ağını genişleterek içinde bulunduğu bütün semt ve mahallere hizmet sunmaktadır.  Gerek şehir içi gerekse de şehir dışın olsun ülkemizin her kesimine oto kurtarma ve yol yarım hizmeti sunan kurumsal firmamız sadece bir tık uzağınızdadır. Karataş çekici dediğiniz andan itibaren en kısa zamanda yanınızda olan kurumsal personellerimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. 

 

Kemaliye Mahallesi Araba Çekici 

Kemaliye araba çekici firmaları arasında yer alan kurumsal firmamızı günün her saatinde acil durumlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Yolculuk ederken ya da yola çıkmak üzereyken aracını herhangi bir nedenden dolayı sizi yolda bırakmış ise kurumsal firmamız ile iletişim sağlayarak   profesyonel ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Biliyoruz ki araçlarınızı arıza yapması yolculuk halinde en can sıkıcı durumlardan biridir. Özellikle trafiğin en kalabalık olduğu konumda iken sizleri ve trafiği bir hayli zor duruma sokan bu arızalar için hızlı sonuçlar gerekmektedir. Bulunduğumuz konuma en iyi çekçi firmaları arasında yer alan kurumsal firmamız araçlarınız, en kısa zamanda yanınızda olarak araçlarınızı çekici araçlarımızı ile bulunduğu konumdan kaldırarak istediğiniz noktaya sevk etmektedir.

 

Bahçe Mahallesi Araç Çekici

Sektörünün prestijli oto çekici firmaları arasında yer alan Bahçe araç çekici kapsamında vermiş olduğu hizmetleri zamanında profesyonel bir şekilde yapıldığında hem maddi hem de zaman kayıplarının önüne geçer. Özellikle arıza ya da kazadan dolayı yolda kalmış kişiler için zaman çok değerlidir. Yetişmeniz gereken acil iş olsun ya da olmasın yolun ortasında saatler ortasında kalmak sizi epey sıkabilir. Bu nedenle bu istenmeyen can sıkıcı olayları kısa zamanda halletmek istiyorsanız oto çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

 

 

 

Yeni Mahalle 7/ 24 Yol Yardım

Araç sürücülerinin korkulu rüyası haline gelmiş olan yolda kalma durumları belki bir gün sizin de kapınızı çalabilir. Lastiğiniz mi patladı, yoksa akünüz mü bitti ya da yolculuk sırasında aniden bir hastalandınız, küçük molalarınızda anahtarınız aracın içinde kaldı ya da kaybettiniz, tüm bu sorunlarınıza kısa zamanda yol yarım hizmeti almak istiyor yoldan kalmak istemiyorsanız, Yeni 7/ 24 yol yardım hizmeti hizmetinizdedir. Günün hangi saatinde olursanız olun aracınızın arızalanması durumunda kurumsal firmamızın yol yardım hizmetleri sayesinde aracınız sigorta kapsamımız güvencesi ile anlaşmalı oto servislerine götürülerek sizleri bulunduğunuz güç durumdan çok fazla kayıp yaşamadan kurtarıyoruz. 

 

Tuzla Mahallesi Araç Kurtarıcı

Araç kurtarma hizmetlerimiz sadece bozulan ya da kaza yapan araçları kurtarmakla sınırlı kalmayıp aynı zamanda olumsuz hava koşullarında mahsur kalan araçlarını için de profesyonel çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda forklift gibi ağır iş makinelerinizin bir yerden başka bir yere taşınması   bakımı gibi taşıma hizmetlerinizde bir telefonla hizmetinizdeyiz. Tuzla araç kurtarıcı ekibimiz yat ve teknelerinizin nakliyesi için de 7/ 24 sat boyunca hizmet vermektedir. 

 

Karşıyaka Mahallesi Oto Çekici Fiyatları

Adana’nın tüm semt ve mahallelerine 7/ 24 saat boyunca yol yardımı hizmetleri sunan kurumsal firmamız müşteri memnuniyeti açısından uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Karşıyaka oto çekici fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişim sağlamanız yeterli olacaktır. Piyasa fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarla oto çekici ve yol yardım hizmeti sunan kurumsal firmamızdan aldığınız bütün hizmetlerden memnun kalacaksınız. 

Bir önceki yazımız olan Karaisalı Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.