Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Kızılören Oto Çekici

19.08.2019
2.250
Kızılören Oto Çekici

Kızılören Oto Çekici 

Kızılören oto kurtarma firması olarak arıza yapmış, kaza yapmış ya da hiçbir şekilde çalışmayan araçlarınızı bulunduğu yerden kurtarıyoruz. Bunun için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Artık yolda kaldım diye üzülmenize gerek yok bizler şartlar ne olursa olsun anında olaya müdahale ederek sizi kaldığınız zor durumdan kurtarıyoruz. Uzman personellerimiz ve her boydan çekici araçlarımız ile 7/24 Kızılören oto kurtarma hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Yolda kaldığınızda, arabanız olmadık bir yerde çalışmadığında ya da arabanın kilidi bozulup çalıştıramadığınız durumlarda bize bir konum attığınızda anında yanınızdayız. Oldukça uygun fiyatlarımız ile başınıza gelen kötü durumdan sizi en hızlı şekilde çekip alıyoruz. 

 

Cumhuriyet Mahallesi Oto Çekici 

Cumhuriyet oto kurtarma olarak Afyon’un Kızılören ilçesine bağlı olan Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmet veriyoruz. Firmamızda oto kurtarmaya yönelik çalışan deneyimli elemanlar ve kaliteli, sürekli bakımları yapılan çekici araçlarımız bulunuyor. Bizler de bu sayede sizlere en iyi şekilde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. 

Yol destek hizmetimizden faydalanabilmek için web sitemizde kayıtlı telefon numarasını arayabilir veya Whatsapp numaramıza bulunduğunuz yerin konumunu atabilirsiniz. Konum attığınız an size en yakın aracımızı göndererek kalmış olduğunuz zor durumdan sizi kurtarıyoruz. Firmamız sadece araç kurtarma hizmeti vermiyor. Bunun yanında araçlarınızın bakımını yaptırmak istediğiniz zaman da aracınızı alıp bakım teknik servis merkezimize götürebiliyoruz. Firmamızın vermiş olduğu araç çekici hizmeti hakkında merak ettiğiniz tüm soruları destek hattımızı arayarak çalışanlarımıza sorabilirsiniz. Bu bilgilere ücretlendirme de dâhildir. Destek hattımız 7/24 açık olup tüm sorunlarınıza çözüm bulacak kapasiteye sahiptir. 

 

Yeni Mahalle Oto Kurtarma 

Yeni çekici firması olarak aracınız hakkındaki tüm sıkıntılarınıza derman oluyoruz. Firmamızda 10 adet çekici, 20 adet vinç, 15 adet mobil vinç, 5 adet forklift, 4 adet de kazıyı-yükleyici aracımız mevcut. Her biri başka sorunlara çözüm buluyor. Özellikle çekici araçlarımız ile daha fazla hizmet veriyoruz. 

Tüm araçlarımız 7/24 hizmet vermekte ve bakımları hiç eksik olmamaktadır. Çoklu araç çekici aracımız da bulunuyor. Bu durumda zincirleme kaza olduğunda veya sizinle birlikte bir tanıdığınızın da aracı bozulduğunda aynı anda destek verebiliyoruz. 

 

Gülyazı Oto Çekici Hizmetleri

Afyon’da bulunan oto çekici firmamız bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerin her birini memnun ederek hizmete son verdi. Şimdiye kadar yardımcı olduğumuz müşterilerin hiçbiri hakkımızda şikayetçi olmadı, aksine bizleri başka ihtiyacı olanlara öneriyorlar ve böylece her geçen gün büyüyoruz. 

Sizlerin bize ihtiyaç duyduğunuz zaman da sizleri de memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi arayıp hizmet almak istediğinizi belirttiğiniz zaman asla mağdur etmiyoruz ve talebinizi olması gerektiği gibi, olması gerektiği zamanda yerine getiriyoruz. Gülyazı araç çekme fiyatları için bizden bilgi alabilirsiniz.

 

Cennet Mahallesi Oto Çekici Ücretleri 

Firmamız uzun zamandır oto çekici hizmeti veriyor ve oldukça makul fiyatlar ile çalışıyor. Sizleri memnun edebilmek için ve başınıza gelen kötü bir durumda daha da zora sokmamak için bütçenizi zorlamayacak düzeyde fiyat tarifesi uyguluyoruz. Cennet oto kurtarma hizmetlerimiz sayesinde yolda kalmak sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır.

Firmamızın belirlemiş olduğu fiyatları etkileyen bazı kriterler mevcut. Çekilecek aracın büyüklüğü, çekilecek araç sayısı, gidilecek yol mesafesi ve aracı kaldırırken kullandığımız araç bu kriterlerden bazıları. Fiyatlarımız hakkında kesin bir bilgi almak istiyorsanız 7/24 açık olan destek hattımızı arayabilir ya da bize durumunuzu Whatsapp üzerinden yazarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatlarda yüksek kalite hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz. 

Bir önceki yazımız olan İscehisar Oto Çekici  başlıklı makalemizde İscehisar Oto Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.