Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
20.08.2019
2.289
Merkez Oto Çekici

Merkez Oto Çekici

Merkez oto kurtarma firması olarak 7/24 araç çekme hizmeti veriyoruz. Bazen aracınız belli bir sebepten dolayı bozulmuş olabilir, çalışmıyor olabilir ya da aracınızın bakım zamanı gelmiş olabilir. Bizler de bu durumlarda Afyon’un Merkez ilçesinde sizlere oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Afyon’da çekici firması olarak en hızlı şekilde bulunduğunuz konuma gelerek hem aracınızı hem de sizi düştüğünüz zor durumdan kurtarıyoruz. 

Sizlere vaktinde ve gerektiği şekilde hizmet verebilmemiz için bize Whatsapp üzerinden konum atmanız ya da telefon numaramızı aramanız gerekiyor. Konum atmanız her zaman için çok daha avantajlı oluyor çünkü konumunuzu öğrendiğimiz zaman yanınıza gelmemiz daha kısa zaman alıyor. Bizi aradığınız takdirde yolda kalmanıza üzülmenize gerek yok. Biz size en hızlı şekilde gelip yolda kalma sürenizi minimum seviyeye kadar indiriyoruz. 

 

Altındağ Mahallesi Oto Kurtarıcı 

Altındağ araç kurtarıcı firması olarak Afyon’un Merkez ilçesinin Altındağ mahallesinde hizmet veriyoruz. Bu semtlerde bir yerlerde kaldıysanız ya da Afyon’un Merkez ilçesine yakınsanız hemen çekicilerimizden birini gönderip olduğunuz yerden sizi kurtarıyoruz. Firmamızda birbirinden deneyimli elemanlar çalışıyor ve her biri sizlere yardımcı olmak için çabalıyor. 

Yolda kalmak her zaman için korkunçtur. Bizler de size bu korku dolu kabusu yaşatmamak için elimizden geleni yapıyoruz. İster mahalle arasında kalın, ister otobanda kalın ister dağda bayırda kalın her türlü size yardımcı oluyoruz. Firmamız araç kaldırma hizmeti verdiği gibi araç bakım hizmeti de veriyor. Böylece araçlarınızın düzenli olarak bakımlarını da yaptırabiliyorsunuz. 

 

Akçin Mahallesi Araç Çekici 

Akçin çekici firması olarak bu civarlarda kalan araçlarınızı tam vaktinde kurtarıyoruz. Sizleri de memnun etmek adına bizden yardım istediğiniz taktirde sizi hiç bekletmiyoruz. Eğer kaldığınız yer bu mahalleye uzaksa bile size en yakın çekicimizi yanınıza gönderiyoruz. Bizden hizmet alacağınız zaman mutlaka yol sorunlarınızın giderilmesine özen gösteriyoruz. 

Sizlere kısa zamanda yardımcı olabilmek adına firmamızda çok sayıda çekici, vinç, motorlu vinç, forklift ve kazıyıcı-yükleyici bulunduruyoruz. Araç sayımız fazla olduğu için vaktinde hizmet veriyoruz. Bugüne kadar kime hizmet verdiysek her biri memnun oldu. Sizleri de memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. 

 

Akmescit Mahallesi Araç Çekici Hizmeti

Sizleri rahat ettirmek ve zor durumdan kurtarmak için 7/24 hizmet veriyoruz ve talebinizi asla geri çevirmiyoruz. Saati saatine belirtmiş olduğunuz adrese geliyoruz. Akmescit araç kurtarma hizmeti konusunda profesyonel hizmetler sunuyoruz. 

Firmamızda barındırdığımız yük araçları sık sık bakıma giriyor ve sizin araçlarınızı kaldırabilmek için gerekli tüm potansiyele sahip. Size uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vererek aracınızı hasar görmeyecek şekilde çekici araçlarımıza yüklüyoruz. 

 

Ali İhsan Paşa Oto Çekici Fiyatları 

Fiyatlarımız çektiğimiz aracın büyüklüğüne göre, çekeceğimiz aracın sayısına göre ve gidilecek yolun kilometresine göre değişiklik gösterir. Aracınız minibüs, otobüs tarzı büyük boyuttaysa eğer fiyatı da yükseliyor. Çekicimize yükleyeceğimiz aracın sayısı çoğaldığı zaman da fiyatlar artış gösteriyor. Aracın gideceği kilometre arttıkça fiyatlarımız da artıyor. 

Sizlere yardımcı olabilmek için fiyatlarımızı oldukça makul tutuyoruz. Yaşadığınız zor durumda sizi daha da zora sokmamak için yüksek fiyat vermiyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız telefon numaramızı arayabilirsiniz. 7/24 yol yardım hizmetimiz ile araçlarınızı olduğu yerden büyük çekicilerimiz ile çekiyoruz ve gideceği yere aracınızı bırakıyoruz. Arıza yaptığı durumlarda genelde gideceği yer sanayi oluyor. Aracınız sadece bozulduğu zaman değil, uçakla seyahat etmek istediğiniz yere de arkanızdan aracınızı getirebiliyoruz. Ali ihsan Paşa çekici fiyatları için bizlerle görüşebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kızılören Oto Çekici başlıklı makalemizde Kızılören Oto Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.