Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende
23.08.2019
2.397
Patnos Oto Çekici

Patnos Oto Çekici

Her geçen gün artmakta olan araç kullanımları ve araç sayıları sayesinde, trafikte meydana gelen arızalarda da artışlar görmek mümkündür. Hem kadın hem de erkek sürücülerde de meydana gelen artışlar sonucunda, araçlarda da arıza durumlarında artış görebilirsiniz. Patnos çekici firmamız, bu arızaların her birine çözüm üretmeye ve sizleri bulunduğunuz olumsuz durumlardan kurtarmaya her zaman hazırdır. Haftanın her günü ve her saat başında ulaşım sağlayabileceğiniz Patnos araç kurtarma ekibimiz sayesinde, yol yardımınız size kısa sürede ulaşır ve böylece araçlarınız güvenle yoldan çekilir.

 

14 Nisan Mahallesi Yol Yardım

14 Nisan oto kurtarma olarak çıktığımız bu yolda, karşımıza çıkan tüm engelleri aşıyor ve siz müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun kalınması bizler ve ekibimiz için her zaman öncelikli sırada yer alır. Bu nedenle tereddüt etmeden, yolda kaldığınız zaman, aracınızın yakıtı bittiği zaman, bir arızayla karşı karşıya kaldığınız zaman, düşünmeden bizi arayabilirsiniz. Aracınızın kısa sürede yoldan çekilmesi ve trafiği durdurmaması adına sizlere en iyi hizmeti vermekten onur duyarız. 

 

Atatürk Mahallesi Yol Destek

Atatürk araç çekici fiyatları, bütçenizi zorlamayan fiyatlardır. Yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz zaman, bütçenizi ve nasıl öderim kısmını düşünmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz her zaman sizleri ve araçlarınızı kurtarmak, trafiğin durmasını ya da aksamasını önlemektir. Sağlıklı bir şekilde araçlarınızı yoldan kaldırır, özel çekici araçlarımıza yükler ve götürülmesi gereken yere ulaştırırız. Yol yardımına nerede ve ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Bu nedenle firmamızla her an her yerden iletişime geçebilirsiniz.

 

Budak Mahallesi 7/24 Yol Yardım

7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceğiniz Budak 7/24 araç çekici firmamız, sizleri daha fazla mağdur etmemek adına her dakika çalışıyor. Gece ve gündüz ayrı ekiplerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Hem gece hem de gündüz çalışan ekibimiz her zaman dinamiktir ve işini kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden yapmaya devam eder. Yakıt sorunlarında, motor sorunlarında, fren sorunlarında ve tamirat sorunlarında da bize ulaşabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Hamur Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.