Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Sandıklı Oto Çekici

20.08.2019
2.305
Sandıklı Oto Çekici

Sandıklı Oto Çekici

Sandıklı çekici firması olarak sizlere güvenli bir şekilde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Bazı durumlarda aracınız bozulabilir ya da bulunduğu yerden kaldırılması gerekebilir. Bu durumda derhal firmamızı arayın, biz size gerekeni hizmeti yaparız. Bizden hizmet alabilmeniz için bir telefon numarası ile aramanız yeterli. Bunun dışında bize Whatsapp hattımızdan konumunuzu atabilirsiniz. Konum attığınız takdirde yerinizi daha kolay bulabileceğimiz için çok daha avantajlı oluyor. Bu sayede sizlere %100 kalite ile Sandıklı araç çekici hizmeti veriyoruz. 

Zaman bizim için çok önemli. Ne kadar kısa sürede yanınıza gelebilirsek o kadar kısa sürede sizi kurtarmış oluruz. Başınıza gelen hadise küçük de olsa büyük de olsa size her türlü destek çıkıyoruz. Aracınız kaza yapsa da, olmadık bir anda bozulsa da, teknik arızasında sıkıntı verse de sizlere en iyi şekilde araç kurtarma hizmeti veriyoruz. 

 

Cuma Mahallesi Araç Kurtarma 

Cuma araba kurtarma firması olarak 7/24 çekici hizmeti veriyoruz. Saat kaç olursa olsun, mekân nerede olursa olsun size gece gündüz hizmet veriyoruz. Bizden çekici talebinde bulunduğunuz taktirde sizi gecenin üçünde de arasanız asla geri çevirmiyoruz. Elimizden gelen yardımı uzman ekiplerimiz dâhilinde veriyoruz. 

Uzman elemanlarımız aracı çekiciye nasıl yüklenmesi gerektiğini, aracın nasıl korunması gerektiğini ve daha birçok konuyu detaylı bir şekilde biliyorlar. Bu nedenle gözünüz arkada kalmadan güvenle firmamızda çalışan elemanlara aracınızı emanet edebilirsiniz. Tüm personellerimiz kendi aracı gibi aracınızı sahipleniyor ve bu sayede kalite standartları içinde firmamızda hizmet alabilirsiniz. 

 

Çay Mahallesi Araç Kurtarma 

Çay yol yardım firması olarak sizlere bu semtteyseniz ya da yakınlardaysanız araç çekme hizmeti veriyoruz. Eğer bize yakın değilseniz aracınıza yakın bir çekici gönderiyoruz. Böylece dağda bayırda kalsanız bile asla mağdur olmuyorsunuz. İster sokakta kalın sizlere koşulsuz yardım ediyoruz. 

Fiyatlarımız da makul olduğu için sizleri memnun edebileceğimizi düşünüyoruz. Afyon’da bulunan Sandıklı oto çekici olarak en iyi araçlarla çalışıyoruz. Firmamızda 20 adet çekici, 15 adet motorlu vinç, 10 adet vinç ve taşıma kaldırma araçlarımız bulunuyor. Her birinin bakımı düzenli olarak yapılıyor ve bu nedenle taşıma esnasında hiçbir problem yaratmıyor. 

 

Fatih Mahallesi Oto Çekici 

Fatih çekiciler firması olarak zorda kaldığınız anlarda yardımınıza koşuyoruz. Sizlere elimizden gelen tüm desteği vererek başınıza gelen kötü durumdan sizi kurtarmaya çalışıyoruz. Oldukça güvenli olan hizmetimiz sizleri gayet memnun edecektir. Kaza yaptığınız zaman paniğe kapılmanıza gerek yok, bizi arayın biz size gereken desteği veririz. 

Günün her saati hizmetinize açığız. Bu nedenle gece yarısı da olsa rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız da telefon hattımız da sürekli sizlere açık. Bizler için önemli olan sizlerin rahatıdır. Siz ne kadar mutlu olursanız, bizden memnun kalırsanız o kadar daha fazla kendimizi geliştiriyoruz. Sizleri de gelişimimiz arasında görmek isteriz. 

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için sektörümüzde kendi çağımızda bir ün kazandık. Sizleri daha mutlu edebilmek için her geçen gün daha çok uğraştık, sonuç ise hep başarılı oldu, sizi de memnun etmekten gurur duyarız. 

 

Kevser Mahallesi Oto Çekici Fiyatları 

Kevser oto çekici fiyatlarımı çeşitli etkenlere göre farklılık gösteriyor. Aracın gideceği mesafeye göre, aracın sayısına göre ve aracın modeline göre fiyatlar değişebiliyor. Yazı üzerinden net bilgi vermek de pek akıl işi değil. Fiyatlarımızı merak ediyorsanız bizim telefon numaramızı arayabilir, bizi ziyaret edebilir ya da Whatsapp numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

Bir önceki yazımız olan Merkez Oto Çekici başlıklı makalemizde Merkez Oto Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.