Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Sultandağı Oto Çekici 

21.08.2019
2.380
Sultandağı Oto Çekici 

Sultandağı Oto Çekici 

Sultandağı oto kurtarma firması olarak 7/24 çekici hizmeti vermekteyiz. Deneyimli elemanlarımız, bakımlı araçlarımız ve makul fiyatlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Afyon’da en iyi oto çekici firmaları arasında yer alan firmamız sayesinde pek çok ihtiyaç sahibi kaldığı zor durumdan kurtuluyor. Sultandağı yol yardım hizmetimiz sayesinde birçok müşterimizi memnun bırakarak onları gideceği yere götürdük. 

Bugüne kadar asla hiçbir müşteriden şikâyet almadık. Firmamız hakkında yapılan yorumları firmamızın web sitesine girerek görebilirsiniz. Yorum yapan müşterilerimizle bire bir görüşme sağlayarak ne kadar güvenilir bir firma olduğumuzu anlayabilirsiniz. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir bunu unutmadan bizimle iletişime geçiniz. 

 

Çavuş Mahallesi Oto Kurtarıcı

Çavuş oto kurtarma firması olarak Afyon’un Sultandağı ilçesine bağlı Çavuş Mahallesi’nde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Bu semte yakın bir yerlerde kaldıysanız hatta uzakta bile olsanız sizlere oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Yolda kaldığınız aracın durumu hiç önemli değil. Hurdaya çıkmış olsa da, sağlam olsa da her türlü aracınızı olduğu yerden alıyoruz. 

Aracınızın büyüklüğünü de sorun etmenize gerek yok. Otobüs, minibüs, kamyon, tır, araba, motor, bisiklet ve birçok aracı yük araçlarımıza yükleyip gideceği yere bırakıyoruz. Firmamızda bulunan vinç, çekici, forklift, motorlu vinç ve kaldırma yükleme araçları sayesinde hızlı bir şekilde aracınızı daha da fazla hasar görmeden kaldırıyoruz. 

 

Karaman Mahallesi Yol Destek 

Karaman çekici firması olarak 7/24 hizmetinize açığız. Gece saati de arasanız gündüz saati de arasanız destek hattımızı arayarak gerekli bilgiyi alabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Firmamız sadece araç çekme hizmeti değil lastik patlama, araç bakımı yapma, oto çilingir hizmeti, araç bakım hizmeti, vinç aracıyla kaldırma hizmeti ve araç nakil hizmeti de veriyoruz. 

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek açısından firmamızda deneyimli elemanlar, destek hattımızda güler yüzlü personeller ve bakımlı araçlar barındırıyoruz. Destek hattımızı gecenin bir saatinde de arasanız personellerimiz size hep güler yüz gösterecektir. Ne sorarsanız sorun size gerekli bilgileri en ince detayına kadar vereceklerdir. Çekicilerimiz de sizlere hak ettiğiniz gibi en iyi şekilde hizmet sunacaklardır. 

 

Kavaklı Mahallesi Yol Yardım 

Kavaklı 7/24 araç çekici firmamız sizlere her gün her saat çekici hizmeti vermekle sorumlu. Öncelik verdiğimiz kaza yapmış müşterilerimiz, yolda zor durumda kalmış müşterilerimizdir. Sonrasında arıza yapan sabit araçlar, bakım yapılması gereken araçlardır. Eğer beklenmedik bir şekilde korkunç şekilde kaza yapsanız da çekici elemanlarımız sizi rahat bir şekilde bulunduğunuz durumdan kurtarıyor. 

Nasıl, nerede, ne zaman yolda kalmış olursanız olun sorgusuz sualsiz gideceğiniz yere götürürüz. Çekici elemanlarımız tecrübeli olduğu için sıkışmış araçlarınızı bile olduğu yerden kurtarıp araca yüklüyorlar. Çok kısa sürede yapılan bu işlem hem size zaman kazandırıyor hem de gideceğiniz yere zamanında yetişmenizi sağlıyor. Firmamızın oto tamirciler ile polis ve hastaneler ile de bağlantısı bulunuyor. İhtiyaç anında bu tür hizmetleri de ayağınıza kadar getiriyoruz. 

 

Kayran Mahallesi Oto Çekici Fiyatları

Sultandağı oto çekici fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunuyor. Bu faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz; çekilecek araç sayısı, çekilecek aracın büyüklüğü, çekilecek aracın modeli ve gideceğiniz yerin mesafesi. Aracın büyüklüğü arttıkça fiyatta doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Araç sayısı birden fazla olduğu zaman da fiyatlarımız farklılık gösteriyor. Gideceğiniz yol mesafesi ve gece tarifesi de fiyatlarımızı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Her ne olursa olsun sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Yol yardımı lazımsa, bir tuşla yanınızdayız. 

Bir önceki yazımız olan Sinanpaşa Oto Çekici  başlıklı makalemizde Sinanpaşa Oto Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.