Kıbrıs Şehitleri Caddesi No 98/3 Alsancak/İZMİR
trende

Taşlıçay Oto Çekici

23.08.2019
2.390
Taşlıçay Oto Çekici

Taşlıçay Oto Çekici

Yol yardım hizmetlerine, yola çıktığınız andan itibaren her saniye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yolda kalmak başa gelen en zor durumlardan bir tanesidir. Sizler de bu zor durumla karşılaştığınız takdirde, Taşlıçay çekici firmamız ile iletişime geçmekten hiç tereddüt etmeyin. Taşlıçay çekiciler firmamız, araçlarınızda meydana gelen arızaları ve diğer riskleri göz önünde bulundurarak çekme işlemini tamamlıyor. İçinde bulunduğunuz riskli her durumdan sizi kurtarmak amacıyla hizmet veriyoruz. Araçlar düzenli olarak tamir, onarım ve bakım işlemlerinden geçseler de, ne yazık ki bilinmeyen ve beklenmeyen arızalar meydana gelebilir.

 

15 Temmuz Şehitler Mahallesi Kurtarıcı Hizmeti

15 Temmuz Şehitler oto kurtarıcı olarak araçlarınızı yoldan çekiyoruz. Araçlarda meydana gelen arıza çeşitleri, yakıt, motor, fren, gaz, debriyaj, kaput, bagaj, tekerlek, kapı, kaza, anahtar ve direksiyon gibi pek çok çeşide ayrılabilir. Ancak firma olarak bu çeşitleri hiçbir zaman ayırmıyor ve her arıza durumunda yardımınıza koşuyoruz. Daima temkinli olarak davranıyor ve ekibimizin her zaman güçlü bir sempatiye sahip olmasını sağlıyoruz. Alanında her bilgiye sahip olan personeller ile birlikte profesyonel bir şekilde çalışmaya dikkat ediyoruz. Böylece hiçbir problemle karşılaşmadan, sizleri karşılaştığınız problemlerden kurtarıyoruz.

 

Adnan Menderes Mahallesi Araç Çekici Fiyatları

Adnan Menderes çekici fiyatları sizleri hiçbir zaman yormayacak olan fiyatlara sahiptir. Firmamız bütçeden önce, arızanın giderilmesi ive aracın br an önce kaldığı yerden çekilmesini ön görür. Bu hassasiyetle ve dikkatle çalışmalarını sürdüren firmamız, sizleri daha kolay ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyor. Araçlarınıza her zaman temkinli yaklaşıyor ve kendi araçlarımızdan ayırmadan büyük bir özenle çekme işlemini tamamlıyoruz.

 

Hürriyet Mahallesi Araç Çekici Hizmeti

Hürriyet 7/24 araç çekici firmamız sayesinde, yolda ne zaman kalırsanız kalın, kurtulma ihtimaliniz yüzde yüzdür. Yolda kaldığınız konumu bizlere bildirdiğiniz andan itibaren çok kısa bir bekleme süreniz olur. Çünkü sizlere en yakın şubemizden ulaşım sağlar ve durumdan sizi derhal kurtarmak için çabalarız. Trafiğin de normal seyrinde ilerleyebilmesi adına, özel tasarım olan çekici araçlarımızı kullanır ve ne canlı varlıklara ne de trafikte yer alan diğer varlıklara hiçbir zarar vermeden çalışırız. 

Bir önceki yazımız olan Patnos Oto Çekici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yolda Kaldıysanız Hemen Arayın!
WhatsApp Acil Durumlarda Konum Atınız.